Дріт силіконовий QJ 22 AWG (жовтий), 1 метр
Комплектація- Дріт — 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722816171320 |
| Вага | 5.5 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 1.7 мм |
| гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Al Провід силіконовий QJ 22 AWG (жовтий), 1 метр |
| Ширина | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴



