-24%

Al Сумка тактична на пояс AOKALI Outdoor A176 Green
536 ₴
407 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL 2 9895-42933
+380 (63) 058-70-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 8 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | Додаткові гачки, 3 кишені на блискавці спереду, кишеня на блискавці, липучка спереду, прихована кишеня на блискавці з додатковою застібкою,кар |
| Поясний ремінь | 40-110, регулюється |
| Виробник | AOKALI |
| Тип призначення | Al Сумка тактична на пояс AOKALI Outdoor A176 Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴






