
Al Мережева СЕС 5 кВт (1 фаза) Medium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
138 629 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_228875672
Мережева СЕС 5 кВт (1 фаза) Medium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Основне призначення СЕС класу "Medium" потужністю 5 кВт (1 фаза) — власне забезпечення електроенергією вдома та чимале заощадження на електроспоживанні від зовнішньої мережі. Хоча ця сонячна електростанція не вирізняється високою потужністю, проте у весняно-літній період вона приноситиме прибуток, оскільки генеруватиме велику кількість електроенергії внаслідок тривалого світлового дня і помірного використання електроніки в будинку. Продаж надлишкової електроенергії здійснюється за "зеленим" тарифу згідно з укладеною договоркою з обеленером. "Зелений тариф" спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлюваними джерелами енергетики. Крім України, практикується в різних країнах світу (Feed-in-tariff), зазвичай за високими закупованими цінами (які враховують вартість відновлюваних джерел електроенергії). На сьогодні тариф для України за 1 кВт| год електроенергії, згенерованою цією системою, становить 0,132 євро за 1 кВт·год. Для встановлення мережевої станції мають бути зроблені зазвичай 2 умови — доступ до державної мережі (ЛЕП) та домогосподарство в приватній власності. З огляду на потужність цієї станції — 5 кВт, величину закупкового тарифу — 0,132 євро за 1 кВт·год і термін експлуатації — понад 25 років, можна з упевненістю говорити про придбання цієї системи (впродовж 7 років), а далі про перероблення на продаж надлишку електроенергії.
Схема роботи:

Обладнання та комплектація:
Мережевий інвертор Solis S6-GR1P5K - високоякісний продукт від швейцарсько-шведської компанії Huawei, одного зі світових лідерів у виробництві силової електротехніки. Функція мережевого перетворювача полягає в перетворенні постійного струму, який надходить із комплексу змонтованих фотомодулів, у змінний струм для живлення електронної апаратури в будинку або на господарстві. Інвертор вирізняється компактними габаритами (310x543x160) і вагою 12 кг. Легкий у монтажі та використанні. Потужність цього інвертора становить 5 кВт. Може витримувати перевантаження від сонячного масиву (до 7.5 кВт). Призначений для роботи в однофазній мережі. Кількість MPPT трекерів — два. Це дає змогу інвертору продуктивніше працювати. ККД становить 97.7%. Діапазон напруги для цієї моделі — від 90 до 520 В. Інвертор має вбудований цифровий дисплей і навігаційні клавіші керування, обладнаний системою захисту за постійним і змінним струмом.
Фотомодули Longi Solar LR8-48HGD-440M попри високу якість збирання та високий рівень продуктивності, зазначається розумною ціною, що дасть змогу станції окупувати себе максимально короткий термін. Щодо технічних характеристик. Потужність фотомодулів становить 440 Вт. Температурні коефіцієнти потужності фотомодулів становлять 0.28%/°C. Сонячні панелі виготовлені з монокристалічних фотоелементів. Рама — алюмінієва анодована. Витримує чималі снігові та вітрові навантаження (5200 і 2400 Па). Основна особливість цих панелей — висока потужність 440 Вт, Half-Cell архітектура, монокристалічні елементи.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR8-48HGD-440M (Монокристал, Tier1, Half-cell, 440 Вт) 12 шт. | 70 $ | 840 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Solis S6-GR1P5K (5 кВт, 1 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії) 1 шт. | 920 $ | 920 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель Сонячний кабель "Top cable" 6 мм 80 м | 1.2 $ | 96 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН 1 комплект | 150 $ | 150 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 12 шт. | 30 $ | 360 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше | 600 $ | 600 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 3 006 $ | |
* ― Ціна за СІП кабель не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора.
Принцип розміщення та продуктивність
Площа комплексу панелей під задану потужність 5 кВт становить 30 м2, тому з легкістю встановлюється на даху. Річна генерація електроенергії — 6008 кВт.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 5 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 5.22 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 220 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 30 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 124 |
| Максимальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 913 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 6008 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 5.28 |
| Модель сонячної батареї | LR8-48HGD-440M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 440 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 1762x1134x30 |
| Кількість у CEC | 12 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | S6-GR1P5K |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 5 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 7.5 |
| Напруга живлення АС, В | 220, 50 Гц |
| ККД, % | 97,7 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 310x543x160 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 12 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 5 кВт |
| Напруга панелі | 34.84 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 440 Вт |
| Потужність інверторів | 5 кВт |
| Продуктивність | 5.22 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Довжина | 176.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Мережева СЕС 5 кВт (1 фаза) Medium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
- Ціна: 138 629 ₴

