
Al Сонячний комплект електростанції Premium на 10 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС
364 604 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1746408777
Сонячний комплект електростанції Premium на 10 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС
Компанія пропонує до огляду сонячний комплект електростанції 10 кВт для резервного або автономного живлення дачі, офісу або дому, власної електроенергії. Під час встановлення цього комплекту рекомендуємо дотримуватися всіх правил безпеки, ретельно перевіряти правильність під'єднання й тільки тоді запускати систему. Підходить для більшості електроприладів як побутових, так і промислових із сумарною потужністю навантаження до 10 кВт.Запропонована станція є гібридною, за потреби вона може генерувати надлишки за "Зеленою тарифу", проте може працювати з мережею через функцію пріоритету — можливість дозаряджання акумуляторних батарей від мережі, у разі недозаряджання від сонячних батарей (зимовий період, нічний час, похмурий день).
Принципова схема роботи:

Обладнання:
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU. Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU - — одне з найкращих рішень для побудови високоефективної системи резервного живлення у вашому домі, дачі, офісі або підприємстві. Інвертор працює в трифазній мережі, легко масштабується у 30 кВт+ станцію. Гібридну CES доцільно використовувати тоді, коли вам потрібне автономне джерело живлення та під'єднання до зеленого тарифу. Загалом, інвертор вирізняється високою якістю щодо його ціни, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції. Повна сумісність із літій-залізо фосфатними, літій-іонними й AGM/GEL акумуляторами. Основна особливість цієї моделі — ефективність до 97.6% і наявність 2/2+1 MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу вважається дійсно чудовими характеристиками. Головна його особливість — можливість роботи з генератором, сенсорний дисплей і моніторингова система.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615Вт. Цей фотомодуль відповідає за збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію для живлення господарства. Потужність фотомодуля становить 615 Вт, виготовлений із монокристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить 0.29%/°C. ККД фотомодуля — 22.8%. Розмір сонячної панелі: 2382х1134х30 мм. Вага — 27.9 кг. Об'єднує в собі бюджетну ціну та високий рівень вироблення.
Акумулятор. Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1 PRO B — один із найпопулярніших зразків акумуляторної системи накопичення, яка має дійсно високу енергетичну ємність і запас потужності 5.1 кВт-год. Акумулятор виготовлений на основі літій-залізо фосфатних елементів, як відомо, на сьогодні застосування таких акумуляторних батарей досить широке. Встановлюється в 48-вольтову гібридну або автономну систему, можна розширювати ємність системи акумуляторів за допомогою блока паралельного під'єднання. BMS-система цих акумуляторів дає змогу їх захистити від аномальної температури, перевищення струму та напруги, надмірного розряду тощо. АКБ є повністю герметичним і не потребує обслуговування. Діапазон робочої температури АКБ становить у разі розряджання -20...+55 °C, під час заряджання 0...+55 °C, , однак оптимальною для нього є +20...+25 °C, за якої термін експлуатації акумулятора є найбільш тривалим. Ми рекомендуємо їх для використання там, де важливий високий термін експлуатації, компактність, мала маса, висока місткість і надійність. Термін експлуатації до 20 років.
Кабель. Комплект сонячної електростанції постачається спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ, розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного дроту та подвійної ізоляції, яка стійка до ультрафіолетового випромінювання. Діаметр проводу становить 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати під час передавання електроенергії та збільшує його стійкість від зовнішніх чинників.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615Вт (615 Вт, 22.8% ККД, 12 років гарантії) 18 шт. | 85 $ | 1 530 $ |
| Гібридний інвертор | ||
| Deye SUN-10K-SG04LP3-EU (10 кВт, 2/2+1 МРРТ, 3 фази, 26+13 A) — 1 шт. | 1 790 $ | 1 790$ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 120 м | 1.2 $ | 144 $ |
| Акумулятори | ||
| Deye SE-G5,1 PRO B (48 В, 6000 циклів, 10 років гарантії) — 5.1 кВт 3 шт. | 800 $ | 2 400 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, електрощиток, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний) — 18 шт. | 30 $ | 540 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 7 474 $ | |
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 10 кВт, тому вона легко встановлюється на даху навіть невеликої площі. Необхідна площа для встановлення 60 кв.м. Річна продуктивність станції — 12017 кВт.
Технічні характеристики:
- Упродовж 1 дня система здатна згенерувати від 10 кВт·год до 25 кВт·год;
- В середньому за місяць система генерує 800 кВт·год;
- Запас накопиченої електроенергії 15,3 кВт| год;
- Потужність інвертора — 10 кВт (потужність сонячного поля 11.07 кВт)
- Площа поверхні під систему 60 кв. м.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Гібридна |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 10.8 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 60 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 10 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 1800 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 12017 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 11.07 |
| Модель сонячної панелі | TSM-NE19R-615W |
| Виробник | Trina Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 615 |
| Кількість токознімних доріжок | 12 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2382х1134х30 |
| Кількість у CEC | 18 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 12 років |
| Загальні параметри гібридного інвертора: | |
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-10K-SG04LP3-EU |
| Кількість трекерів, шт. | 2/2+1 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 10 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 11 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 10.53 |
| ККД, % | 97.6 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 422х699.3х279 |
| Вага, кг | 33.6 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Кількість панелей | 18 шт. |
| Продуктивність | 10.8 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.9 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 |
| Довжина | 2382 мм |
| ККД, не менш ніж | 22.8 % |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Кількість інверторів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 615 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 1500 В |
| Напруга панелі | 49.3 |
| Напруга за максимальної потужності | 41.1 В |
| Напруга станції | 1500 |
| Напруга холостого ходу | 49.3 В |
| Потужність панелі | 600 |
| Потужність інверторів | 10 |
| Струм короткого замикання | 15.89 А |
| Струм за максимальної потужності | 14.98 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.24 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Тип призначення | Al Сонячний комплект електростанції Premium на 10 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 364 604 ₴

