
Al Мережева сонячна станція 250 кВт для бізнесу під власне споживання електроенергії підприємствам виробництва
3 841 190 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1145094225
Мережева сонячна станція 250 кВт для власного споживання електроенергії підприємствам виробництва
Мережева станція на 250 кВт під власні потреби — високопотужне встановлення, яке використовується для живлення різних промислових, фермерських об'єктів, виробничих комплексів або великих офісних приміщень. Станція може покривати істотну частину від поточного споживання — від 70 до 80%, що в перерахунку на живі гроші може становити понад семисот тисяч гривень! З огляду на щорічний зріст тарифів для юридичних осіб (за станом на 2025 рік, вартість електроенергії становить 9 грн/кВт, і водночас прогнозується подальший ріст), економічна ефективність такої станції є надзвичайно високою. СЕС такого типу є чудовим варіантом для виробничих комплексів, які працюють у світлу пору доби та споживають велику кількість електроенергії. Ідеальне рішення для встановлення панелей — на даху промислового або фермерського об'єкта, який працює у весняно-літній сезон (март-сентябр). Гарантований термін експлуатації такої станції — 25 років. Передбачений — понад 30 років. Термін окуповування станції такого типу — від 3 до 5 років.
P.S. Повноцінне віднімання ціни залежить від типу вашого об'єкта. Клієнт може вносити корективи щодо необхідного обладнання. Для максимально інформативної консультації проконсультуйтеся у наших фахівців. Вони детально проаналізують структуру витрат і споживання вашого бізнесу та допоможуть підібрати відповідне обладнання.
Цей опис є приблизною концепцією. Реальна станція може демонструвати навіть найкращі показники генерації, залежно від типу об'єкта, погодних умов тощо. Остаточна ціна формується залежно від договореності після огляду об'єкта.
Мережева станція під власне споживання на 250 кВт*ч є готовим до експлуатації комплектом, який використовується для живлення великих офісних приміщень або промислових об'єктів. Використовується без акумуляторів! Для під'єднання потрібна трифазна мережа з технічними умовами (ТУ) 250 кВт і освітлена площа приблизно 1400 кв. метрів. Ваш об'єкт віддаватиме пріоритет споживанню від масиву фотомодулів. У разі нестачі електроенергії автоматично перемикатися на живлення від мережі. Як запобігання "перетіканню" надмірної електроенергії в мережу, використовується спеціальний пристрій — Smart Meter, який регулює потужність інверторів.
Комплектація і вироблені роботи
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR7-72HTH-610M (Монокористал, Tier1, Half-Cell, 610 Вт) 428 шт. |
93 $ | 39 804 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-50KTL-M3 (4 MPPT, система захисту) — 5 шт. | 3 285 $ | 16 425 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 1500 м | 1.2 $ | 1 800 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач 63 А, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 975 $ | 975 $ |
| Інше | ||
| Конектори, 1 комплект | 170 $ | 170 $ |
| Система кріплень на дах | ||
| Система кріплень для монтажу сонячних панелей на дах 428 шт. | 30 $ | 12 840 $ |
| Комплекс робіт із монтажу та настроювання | ||
| Монтаж системи, налаштування, перевірка, інструктаж 1 комплект | 10 000$ | 10 000 $ |
| Розумний лічильник (смарт-метер) | ||
| Смарт-метер Huawei DTSU666-H | 320 $ | 320 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 82 334 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо комплектації — кількості фотомодулів, їх типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або зробити самостійно!
Приблизна схема станції:

Фотомодуль Longi Solar LR7-72HTH-610M, попри високу якість збирання та високий рівень продуктивності, зазначається розумною ціною, що дасть змогу станції окупити себе в максимально короткий термін. Щодо технічних характеристик. Потужність фотомодуля становить 610 Вт. Напруга та сила струму за максимальної потужності — 52,42 В і 14.8 А відповідно. Температурний коефіцієнт потужності фотомодуля становить 0.28%/°C. Сонячна панель виготовлена з полікристалічних фотоелементів. Рама — алюмінієва анодована. Витримує чималі снігові та вітрові навантаження (5200 і 2400 Па). Основна особливість цієї панелі — висока потужність 610 Вт, Half-Cell архітектура, монокристалічні елементи.
Huawei SUN2000-50KTL-M3 — сучасне та продуктивне рішення як для комерційних, так і для домашніх станцій. Цей промисловий інвертор вирізняється високою потужністю у 50 кВт. Показник ефективності становить 98.7%, що робить цю модель особливо ефективною. 6 MPPT трекерів дають змогу під'єднати до інвертора до 6 різнорієнтованих масивів фотомодулів. Діапазон напруги — від 200 В до 1000 В. Інвертор обладнаний інтелектуальною системою захисту, а сучасна система моніторингу дає змогу з легкістю аналізувати та настроювати цей прилад. Серія M3 — втілення не тільки сучасних стандартів апаратного та програмного забезпечення, а й грамотного дизайну.
Ця станція здатна згенерувати приблизно 281572 кВт/год, що дасть змогу заощадити власнику до 750 тис. грн на рік!. Максимальний місячний виробок 37-41 МВт (май, червень, іюль, серпень). Для максимальної ефективності станції варто розраховувати витрати на споживання апаратури вашого об'єкта пропорційно до рівня вироблення.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева під власне споживання |
| Номінальна потужність, кВт | 250 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 261.08 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 (Летом) |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 1500 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 4900 (декабр) |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 41900 (туль) |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 281572 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 261,08 |
| Модель сонячної батареї | LR7-72HTH-610M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 610 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї, мм | 2382х1134х30 |
| Кількість у CEC | 428 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-50KTL-M3 |
| Кількість | 5 шт. |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 6/12 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 50 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 55 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,5 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 (можливо продовжити до 25 років, за додаткову плату) |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 1075х555х300 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 428 шт. |
| Кількість контролерів | 5 шт. |
| Кількість інверторів | 5 шт. |
| Напруга панелі | 52.42 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 610 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Мережева сонячна станція 250 кВт для бізнесу під власне споживання електроенергії підприємствам виробництва |
- Ціна: 3 841 190 ₴

