
Al Сонячна станція 15 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
346 518 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_525865972
Сонячна станція 15 кВт Premium СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшенню споживання
До вашої уваги пропонується ефективна мережева сонячна електростанція типу "Premium". Така станція вирізняється ефективним поєднанням високоякісного мережевого інвертора європейського виробництва та брендового сонячного фотомодуля з Китаю (список Tier1). Крім цього, до комплекту станції входить додаткова електрофурнітура та система кріплень. Така станція — це чудове рішення для розв'язань на витрати електроенергії та можливість отримати чималі добу від перепродажу надлишкової електроенергії держави за умов зеленого тарифу, який на цей момент становить 0.163 євроценти під час кВт/год (4.64 грн). Власне, "Зелений тариф" — це державна програма, яка спрямована на заохочення створення станцій для генерації електроенергії завдяки відновлювальним джерелам енергії.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-585M (585 Вт, монокристал, ККД 22.5%, Tier 1) 24 шт. | 150 $ | 3 600 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Huawei SUN2000-15KTL-M2 (15 кВт, 3 Фази, 10 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 1 920 $ | 1 920 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 160 м | 1.2 $ | 192 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавних запобіжників, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 24 шт. | 30 $ | 720 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше. | 950 $ | 950 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріалу — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 7 682 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо кількості будь-яких комплектуючих, як-от кількість фотомодулів або їх типу, або потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — на кожному об'єкті підбирається індивідуально, можете замовити монтаж у нас або робити власноруч!
Генерація цієї СЕС упродовж року:
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-15KTL-M2 - високоефективний перетворювач, який перетворює постійна напруга від сонячних батарей у змінне значення 380 В і частотою 50 Гц. За утворення надлишкової електроенергії, вона схожа на інвертор у зовнішню мережу, де й реалізується за умовами "зеленого тарифу". Цей інвертор обладнаний двома незалежними MPPT трекерами, які дають змогу працювати з комплексом панелей, які розміщені на двох різноспрямованих площинах. Зручне передавання даних користувачеві на мобільні телефони, ноутбуки або ПК можливе завдяки таким комунікаційним інтерфейсам: WLAN/Wi-Fi/USB.
Ця сонячна електростанція складається з сонячних батарей від виробника зі світовим ім'ям Longi Solar LR5-72HTH-585M, який входить до списку Tier 1. Модель СБ, яку використовується LR5-72HTH-585Mмає потужність 585 Вт. Корпус панелі складається з анодованої алюмінієвої рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом завтовшки 3.5 мм. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі. Панель характеризується високим показником ККД — 22.5%. Також панель вважається максимально продуктивною, оскільки її температурний коефіцієнт потужності становить 0.29%/C, що є одним із найкращих значень на ринку.
Схема роботи СЕС 15 кВт Premium:

Варто зазначити ця мережева сонячна станція не може бути встановлена там, де не має державної електромережі, не може бути використана як резерв і не комплектуються акумуляторними батареями. Здійснюється скид усієї кількості генерованої електроенергії в мережу.
Технічні характеристики обладнання:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 15 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 14,04 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 90 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 374 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 2740 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 18026 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 14,04 |
| Модель сонячної панелі | LR5-72HTH-585M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 585 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2278х1134х35 |
| Кількість у CEC | 24 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-15KTL-M2 |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 15 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 16.5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 22.5 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98.65 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | є |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x262 |
Генерація цієї СЕС упродовж року:

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 24 шт. |
| Потужність | 15 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 14.04 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.5 кг |
| Довжина | 227.8 см |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 52.36 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 585 Вт |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 15 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 346 518 ₴



