
Al Мережева CEC 17 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
438 643 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_318976665
Мережева СЕС 17 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Сонячна мережева електростанція 17 кВт Premium — це комплект сонячних батарей, мережевого інвертора потужністю 17 кВт і супутнього електрообладнання. Станція вирізняється високою продуктивністю й надійним збиранням, адже всі комплектуючі вирізняються високою якістю й робочою продуктивністю, позаяк виробляються компаніями, які є лідерами в галузі розроблення апаратури для сонячних електростанцій. Ця електростанція згідно з чинним законодавством України дає змогу отримувати гроші в розмірі 0,163 євро за кожен надлишковий кВт електроенергії, перепроданий Держиною. Станом на 2020 рік вартість становить приблизно 4.32 грн.
Основні компоненти станції — високоефективний мережевий інвертор Fronius Symo 17.0-3-M і комплект сонячних панелей a Ja Solar JAM72S20-460/MR.
Типова схема під'єднання

Ця сонячна електростанція складається з сонячних батарей від виробника зі світовим ім'ям Ja Solar, який входить до списку Tier 1. Модель СБ, яка використана Ja Solar JAM72S20-460/MRмає потужність 460 Вт. Сумарна потужність сонячного поля становить 17 020 Вт. Корпус панелі складається з анодованого алюмінієвого рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, завтовшки 3,5 мм. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі. Панель характеризується високим показником ККД — 20.7%. Також панель вважається максимально продуктивною, оскільки її температурний коефіцієнт потужності становить 0.34%/C, що є одним із найкращих значень на ринку.
Мережевий австрійський інвертор Fronius Symo 17.0-3-M — вигідна інвестиція для створення продуктивної СЕС високої якості. Виготовляється австрійською компанією Huawei — відомим брендом, який спеціалізується на виробництві високоточної та надійної силової апаратури. Номінальна вхідна та вихідна потужність цього інвертора становить 17000 Вт. Варто зазначити, що інвертор здатний витримувати чималі перевантаження — максимальна потужність сонячного масиву, яка може бути під'єднана до інвертора, становить 26.3 кВт. Пристрій обладнаний якісною захисною системою від перепадів напруги, струму по AC і DC контурах. Ефективність фотомодуля становить 98.1%. В архітектурі цього мережевого інвертора паралельно працюють три MPPT трекери, як наслідок, можлива робота з фотомодулями, розміщеними на різних площинах. Діапазон вхідної напруги — від 200 до 800 В. Номінальна вихідна напруга — 380 В. Передавання даних на зовнішні пристрої можливе завдяки стандартам LCD, RS485, USB. Вага цієї моделі — 43.4 кг, габарити — 725x510x225.
Комплектація мережевої сонячної електростанції 17 кВт Premium
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Ja Solar JAM72S20-460/MR (460 Вт, монокристал, ККД 20.7%, Tier1) 37 шт. | 183 $ | 6 771 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Fronius Symo 17.0-3-M (17 кВт, 3 Фази, 5 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 3 000 $ | 3 000 $ |
| Кабель солярний | ||
| Кабель солярний "Top cable" 6 мм 150 м | 1.25 $ | 250 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН за змінним струмом, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач 63 А, електричний щиток, ОПН — 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 10 201 $ | |
* — Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
Вироблення станції впродовж року* — Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів, їх типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання та кріплення до попередньої ціни не входять, обговорюються після вияснення технічного завдання.

Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 17 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 17.02 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 110 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 345 |
| Максимальна обробка на місяць (±8%), кВт·год | 3230 |
| Середньогодове вироблення (±8%), кВт·год | 21300 |
| Розрахунок окуповуваності: | |
| Ставка зеленого тарифу в Україні, для під'єднаних СЕС 2020 року, Євро | 0,163 |
| Ставка Кремообкладення | 19,6 % |
| Чистий прибуток Дол. | 3230 $ |
| Попередня вартість, дов. | 10 201 $ |
| Термін окуповуваності, у роках | 2.8 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 17,02 |
| Модель сонячної панелі | JAM72S20-460/MR |
| Виробник | Ja Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 460 |
| Кількість токознімних доріжок | 9 bb |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входить до Tier 1) |
| Розмір сонячної панелі | 2110х1052х35 |
| Кількість у CEC | 37 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Fronius |
| Модель | Symo 17.0-3-M |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність AC, кВт | 17 |
| Максимальна потужність AC, кВт | 17 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 26.3 |
| Напруга живлення AC, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,1 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | наличний |
| Гарантійні зобов'язання, років | 7 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 725x510x225 |
Підрахунок окуповуваності сонячної станції:
- Середньогодове вироблення електроенергії — 23 522 кВт·год;
- Середньомемісячна обробка електроенергії — 1 960 кВт·год;
- Середньогодове власне споживання об'єкта — 3 000 кВт·год;
- Середньомісячне власне споживання об'єкта — 250 кВт·год;
- Середньогодовий надлишок — 20 522 кВт·год;
- Розмір зеленого тарифу на 2020 рік - 0,163 Євро за 1 кВт·год надлишку електроенергії;
- Річний прибуток від продажу надлишку електроенергії — 3230 $ (за вирахунком усіх позицій);
- Тариф споживання електроенергії для населення понад 100 кВт·год на місяць — 1,67 грн/кВт;
- Річна економія засобів на споживанні своєї електроенергії для своїх потреб — 5 012 грн (185 $);
- Окружність обладнання для сонячної станції "Зелений тариф" 17 кВт = 10201/(2540+185)3415 = 3.8 років!
- Окружність сонячної станції "Преміум" на 17 кВт·год з усіма витратами (монтаж, правне оформлення, металоконструкція) майже 4 роки!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Кількість панелей | 37 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 17 кВт |
| Напруга панелі | 42.13 В |
| Напруга станції | 380 В |
| Потужність панелі | 460 Вт |
| Продуктивність | 17 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 1052 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність інверторів | 17 |
| Тип призначення | Al Мережева CEC 17 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
- Ціна: 438 643 ₴





