
Al Мережева СЕС 17 кВт Clasic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
330 016 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_302709170
Мережевий CES 17 кВт Clasic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Сонячна електростанція 17 кВт Classic — це набір надійного обладнання (сонячних фотомодулей, мережевого інвертора та додаткової електрофурнітури) для побудови комплексу сонячної електростанції мережевого типу з можливістю її під'єднання до програми "Зелений" тариф.
Зелений тариф — поширена державна програма для популяризації використання джерел альтернативної енергетики. Суть "Зеленого тарифу" полягає в купівлі державою надлишків електроенергії в приватних домогосподарств (до 30 кВт) і фізичних осіб. Надлишки електроенергії держава купує за ціною в кілька разів більшу, ніж стандартний тариф споживання для населення, а на додаток ви не платите за власне електроспоживання. Зараз закуповна ціна 1 кВт-год електроенергії за зеленим тарифу становить 0,132 євро. Знаючи середньостатистичне генерування 17 кВт мережевої сонячної станції та власне споживання домогосподарства (для дому, де проживають 3-4 особи, споживання на місяць становить 300-400 кВт-год), з упевненістю можна сказати, що окуповувати цю системи становитиме від 4 до 5 років.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR7-72HVH-640M (Монокористал, Tier1, Half-Cell, 640 Вт) 28 шт. | 100 $ | 2 800 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Huawei SUN2000-17KTL-М2 (КККД 98,5%, 3 Фази, 3 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) 1 шт. | 1 950 $ | 1 950 $ |
| Кабель солярний | ||
| Кабель солярний "Top cable" 6 мм 180 м | 1.2 $ | 216 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач 63 А, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Системи кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 28 шт. | 30 $ | 840 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 1 050 $ | 1 050 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 7 156 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або робити самостійно!
Варто зазначити, що мережеву сонячну станцію не можна встановлювати на таких об'єктах, де немає підведеної електричної мережі. Ця станція не може бути використана як резерв і не комплектується акумуляторними батареями. Вся зайва електроенергія, згенерована панелями, скидається в мережу.
Генерація цієї СЕС упродовж року:
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-17KTL-M2 призначений для перетворення постійного струму, згенерованого фотомодулями, у змінний, який є джерелом електроживлення на господарстві. Номінальна вхідна потужність інвертора — 17 кВт. Максимальна — 18.70 кВт. Діапазон вхідної напруги для цього мережевого інвертора від 160 А до 950 А. Інвертор обладнаний двома MPPT трекерами, що дає йому змогу працювати із системою панелей, розміщених на різних площинах. Стандарт захисту — IP65, тому можливе розміщення як зовні приміщення (але під навісом), так і всередині будівлі. Крім цього, SUN2000-17KTL-M2 обладнаний основними інтерфейсами для передавання даних на зовнішні пристрої (RS232/RS485/RS422/Ethernet/WiFi/GPRS/USB). Система Wi-Fi моніторингу в зручному представленні передає дані про вироблення станції на певний вебсервер.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR7-72HVH-640M, потужністю 640 Вт, виготовлений із 144 монокристалічних фотоелементів, загартованого скла та рами з анодованого алюмінію. ККД сонячної панелі становить 23.7%. Температурний коефіцієнт потужності, який дає змогу визначити втрати під час нагрівання на 1 градус від норми (45 градусів). Габарити фотомодуля — 2382x1134x30 мм, а вага становить 28.5 кг.
Схема під'єднання

Технічні характеристики:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 17 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 17.92 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 102 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 424 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 3100 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 20429 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 17.92 |
| Модель сонячної панелі | LR7-72HVH-640M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 640 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2382x1134x30 |
| Кількість у CEC | 28 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-17KTL-M2 |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 17 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 18.7 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 2.5 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,5 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | додатково |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x262 |

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Основні | |
| Кількість панелей | 28 шт. |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 17 кВт |
| Напруга панелі | 53.7 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 640 Вт |
| Потужність інверторів | 17 кВт |
| Продуктивність | 17.92 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Мережева СЕС 17 кВт Clasic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
- Ціна: 330 016 ₴

