
Al Сонячна станція 10 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
239 304 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_507099201
Сонячна станція 10 кВт Premium СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зниження споживання
Сонячна електростанція 10 кВт Premium — це комплект сонячних фотомодулів торгової марки Risen і мережевого інвертора від ТМ Huawei, потужністю 10 кВт. Основне завдання такої електростанції — це забезпечення об'єкта господарювання альтернативною електроенергією, з можливістю під'єднання до державної програми "Зелений тариф". Власне, ця програма дає власнику домашньої CEC реалізовувати надмірну електроенергію, яка була згенерована станцією й не використовувалася для електропостачання вдома за встановленою ціною 0.132 євро за кВт·год (станією на 2026 рік). В основу сонячної електростанції "Преміум 10 кВт" увійшли високоякісні та високоефективні фотомодулі TW Solar TWMNH-54HD500 від китайського бренда Ja Solar та інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M2, який вирізняється високою якістю збирання та системи захисту, а також легкістю у використанні.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель TW Solar TWMNH-54HD500 (Монокристал, 500 Вт, ККД 22,5, 10 bb) — 22 шт. | 70 $ | 1 540 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-10KTL-M2 (10 кВт, Wi-Fi, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 1 775 $ | 1 775 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 120 м | 1.2 $ | 144 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН за змінним струмом, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач, електричний щиток, ОПН — 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 22 шт. | 30 $ | 660 $ |
| Робота | ||
| Електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи, настроювання й інше | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори MC4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 5 189 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора.
Типова схема під'єднання

Ці сонячної електростанції складаються з сонячних батарей від виробника зі світовим ім'ям TW Solar, які входять до списку Tier 1. Модель СБ, яка використана TW Solar TWMNH-54HD500, мають потужність 500 Вт. Сумарна потужність сонячного поля становить 11 кВт. Корпус панелі складається з анодованого алюмінієвого профілю, який не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, завтовшки 30 мм. Кріпляться панелі на південну сторону даху або на спеціальну конструкцію на землі. Панель характеризується високим показником ККД — 22.5%. Також панелі вважаються максимально продуктивними, оскільки її температурний коефіцієнт потужності становить -0,28%/C, що є одним із найкращих значень на ринку.
Інвертор: Мережевий інвертор від австрійського виробника Huawei SUN2000-10KTL-M2 — буде чудовим рішенням для встановлення 10-кіловатної СЕС для живлення електроенергією вдома та перепродажів надлишковогенерованої електроенергії згідно з умовами "зеленого тарифу". Призначений для роботи в трифазній мережі, має два вбудовані МРРТ трекери із широким діапазоном вхідної напруги 160-950 Вт. Обладнаний вбудованим Wi-Fi моніторингом для віддаленого контролю за роботою СЕС і моніторингу вироблення. Гарантійний термін тривалістю 5 років пояснюється високою якістю збирання. Варто зазначити високе значення ефективності роботи цього інвертора. ККД становить 98,5%.
Генерація цієї СЕС упродовж року:

| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 11 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 60 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 265 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 2018 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 13 836 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 11 |
| Модель сонячної панелі | WMNH-54HD500 |
| Виробник | TW Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 500 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входить до Tier1) |
| Розмір сонячної панелі | 1961x1134x30 |
| Кількість у CEC | 22 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-10KTL-M2 |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 10000 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 11000 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 15 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,6 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | є |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x166 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TW Solar |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість панелей | 22 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 10 кВт |
| Напруга панелі | 40.08 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 500 Вт |
| Потужність інверторів | 10 кВт |
| Продуктивність | 11 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.4 кг |
| Довжина | 196.1 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 10 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 239 304 ₴

