
Al Сонячна станція 20 кВт Light СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
477 773 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_971818135
Сонячна станція 20 кВт Light СЕС для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
Сонячна електростанція "Light" потужністю 20 кВт призначена для роботи в трифазній мережі. Основне завдання такої станції — економія на витратах електроенергії й отримання прибутку через продаж надлишків ізгенерованої електроенергії за "зеленим тарифом". Щодо "зеленого тарифу", то це спеціальна програма, яка впроваджується державою для спонсорування господарств, введена в експлуатацію спеціальні станції, що працюють на відновних джерелах енергії, як-от сонячна або вітрова станція.Станом на 2020 рік. ціна 1 кВт/годвиробленого такою станцією становить 0.163 євро.
Комплектація станції вирізняється високою якістю, адже основними її компонентами є ефективний інвертор Solis 3P20K-4G і фотомодулі Longi Solar LR5-54HTH-435M. Інвертор виготовлений відомим китайським брендом Huawei. Фотомодуль виготовлений відомою китайською компанією Longi Solar — популярний на нашому ринку виробник, якість продукції якого є високою, а ціна — доступною для широкого кола покупців. Тому вибір станції "Лайт" — розумне рішення, оскільки приблизний термін її експлуатації становить 25 років, а період її придбання становить 4-5 років.
Схема роботи станції:

Варто зазначити ця мережева сонячна станція не може бути встановлена там, де не має державної електромережі, не може бути використана як резерв і не комплектуються акумуляторними батареями. Здійснюється скид усієї кількості генерованої електроенергії в мережу.
Комплектація станції
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M (Монокоридстал, Tier1, Half-Cell) — 48 шт. | 120 $ | 5 760 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Solis 3P20K-4G (КККД 98.7%, 3 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 1 800 $ | 1 800 $ |
| Кабель солярний | ||
| Кабель Солярний кабель "Top cable" 6 мм 200 м | 1.2 $ | 240 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 48 шт. | 30 $ | 1 440 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше | 1 300 $ | 1 300 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріалу — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 10 840 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо кількості будь-яких комплектуючих, як-от кількість фотомодулів або їх типу, або потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — на кожному об'єкті підбирається індивідуально, можете замовити монтаж у нас або робити власноруч!
Генерація цієї СЕС упродовж року:
Основне обладнання:
Мережевий інвертор Solis 3P20K-4G призначений для перетворення постійного струму, зігенованого фотомодулями, у змінний, який є джерелом електроживлення в господарстві. Номінальна вхідна потужність інвертора — 20 кВт. Максимальна — 22 000 Вт. Діапазон вхідної напруги для цього мережевого інвертора від 160 А до 850 А. Інвертор обладнаний двома MPPT трекерами, що дає йому змогу працювати із системою панелей, розташованих на різних площинах. Стандарт захисту — IP65, тому можливе розміщення, як і зовні приміщення (але під навісом) або ж усередині будівлі. Крім цього, Solis обладнаний основними інтерфейсами для передавання даних на зовнішні пристрої (RS232/RS485/RS422/Ethernet/WiFi/GPRS/USB). Система Wi-Fi моніторингу в зручному представленні передає дані про вироби станції на певний вебсервер.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR5-54HTH-435M, потужністю 435 Вт, виготовлений зі 144 фотоелементів, загартованого скла та рами з анодованого алюмінію. ККД сонячних панелей становить 22.3%. Температурний коефіцієнт потужності, який дає змогу визначити втрати під час нагрівання на 1 градус від норми (45 градусів). Габариті фотомодуля — 1722х1134х30 мм. А вага становить 20,8 кг.
Техніко-економні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 20 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 20,88 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 120 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 500 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 3653 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 24023 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 20,88 |
| Модель сонячної панелі | LR5-54HTH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 435 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 1722x1134x30 |
| Кількість у CEC | 48 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | 3P20K-4G |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 20 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 22 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 24 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98.7 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | так |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 310x563x219 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 48 шт. |
| Потужність | 20 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 20.88 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.33 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 20 кВт |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 20 кВт Light СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 477 773 ₴



