
Al Сонячна станція 10 кВт Medium CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
215 092 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_375976837
Сонячна станція 10 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зниження споживання
Сонячна електростанція 10 кВт під Зелений тариф "Medium" — це комплект обладнання для перетворення сонячного світла на повноцінну електроенергію з подальшим передаванням в загальну електромережу та можливою реалізацією на ринку відповідно до умов "зеленого тарифу" (за утворення надлишків). Потужність СЕС становить 10 кВт, станція вирізняється високою ефективністю та продуктивністю. Якісну роботу станції забезпечують такі комплектуючі цієї станції: мережевий інвертор Solis S5-GR3P10K и TW Solar TWMNH-54HD500. Інвертор Solis S5-GR3P10K, виготовлений відомим китайським брендом Solis, вирізняється широкими функціональними можливостями та прогресивною захисною системою з інтелектуальною системою контролю. А сонячні панелі від китайського виробника зі світовим ім'ям Longi Solar поєднують у собі високий показник ККД і надійне збирання.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель TW Solar TWMNH-54HD500 (500 Вт, монокристал, 10 bb, 25 років гарантії) 22 шт. | 70 $ | 1 540 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Solis S5-GR3P10K (10 кВт, 2 МРРТ, 5 років гарантії, інтелектуальна система захисту) 1 шт. | 1 250 $ | 1 250 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 120 м | 1.2 $ | 144 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, запобіжники, автоматичний вимикач, електрощіток, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 22 шт. | 30 $ | 660 $ |
| Робота | ||
| Електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи, настроювання й інше | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 4 664 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора.
Схема роботи СЕС 10 кВт "Medium":

Мережевий інвертор Solis S5-GR3P10K — ефективний пристрій, який перетворює постійний струм від сонячних батарей на змінну напругу 380 В і тактовою частотою 50 Гц. У разі генерації надлишкової електроенергії, інвертор "скидає" її в загальну мережу. Пристрій обладнаний 2 незалежними МРРТ-трекерами, які дають змогу під'єднати до 2 комплексів послідовно з'єднаних сонячних фотомодулів (діапазон МРРТ — від 160 В до 1000 В). Інвертор вирізняється високим класом захисту IP65 (попадання вологи та пилу всередину корпусу неможливо). Інвертор можна монтувати як усередині приміщення, так і зовні, оскільки він стійкий до широкого діапазону довкілля. Під час монтажу на вулиці, варто уникати прямого потрапляння сонячних променів на інвертор, оскільки це може викликати чимале перегрівання. Під час монтажу всередині приміщення варто забезпечити умови для природного охолодження інвертора. Унікальним цей інвертор робить його компактність та інноваційна інтелектуальна система моніторингу та захисту.
Станція укомплектована 22 сонячними панелями TW Solar, які входять до списку Tier 1. Модель панелі TWMNH-54HD500потужністю 500 Вт. Корпус панелі складається з анодованого алюмінієвого рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, завтовшки 30 мм. ККД панелі — 22.5%, що робить її вкрай ефективною під час експлуатації. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі.
Вироблення станції впродовж року
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 9.57 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 54 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 224 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 1644 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 10815 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 11 |
| Модель сонячної панелі | TWMNH-54HD500 |
| Виробник | TW Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 500 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 1961x1134x30 |
| Кількість у CEC | 22 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | S5-GR3P10K |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 2/2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 10 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 11 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,65 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | додатково |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 310x563x219 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TW Solar |
| Кількість панелей | 22 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 10 кВт |
| Напруга панелі | 40.08 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 500 Вт |
| Потужність інверторів | 10 кВт |
| Продуктивність | 11 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.4 кг |
| Довжина | 196.1 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 10 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 215 092 ₴

