
Al Сонячна станція 25 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
516 264 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_303199907
Сонячна станція 25 кВт Medium CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
Сонячна мережева електростанція під "Зелений тариф", на medium, потужністю 25 кВт — це комплект сонячних панелей, мережевого інвертора та додаткового обладнання, для будівництва сонячної електростанції мережевого типу, яку можна оформити в програму "зелений тариф". Встановивши цю сонячну електростанцію, власник сонячної електростанції отримуватиме гроші в розмірі 0,163 євро за кожен надлишковий кВт, станом на 2020 рік — 4.3 грн. Орієнтовний річний виробок цієї станції становить 30 МВт, що за середнього споживання 300 кВт на місяць становить приблизно 4300$ чистого прибутку (після плаття пільгів) + самозабезпечення електроенергією. Станція не укомплектована акумуляторними батареями, а тому не потребує додаткових витрат кожні 2-3 роки на їхню заміну. Площа, яку займають панелі станції, становить 140 м2.
Склад:
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-540M (Монокористал, 9 bb, Tier1, ККД 21,1%) 46 шт. | 214 $ | 9 844 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Solis-25K-5G (КККД 98.8%, 3 Фази, 3 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) 1 шт. | 2 000 $ | 2 000 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель Сонячний кабель "Top cable" 6 мм 200 м | 1.25 $ | 250 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач 63 А, електрощиток, ОПН — 1 комплект |
220 $ |
220 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 12 314 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення в ціну не входять — на кожному об'єкті підбирається індивідуально, можете придбати в нас або робити власноруч!
Схема електростанції

Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR5-72HPH-540M складаються з 72 половинчастих монокристалічних комірок, загартованого скла та рами з анодованого алюмінію. Ці фотомодулі обладнані 9 токознімними доріжками, розроблені для наших погодних умов (умірених широт), товщина профілю становить 35 мм, завдяки чому модуль витримує різкі пориви вітру, сніг, дощ і град (до 25 мм) і показує гарні показники генерації, порівнюючи з конкурентами. Гарантія — 25 років. Панель відповідає високим стандартам якості, оскільки її перевірка здійснювалася провідними експертними організаціями, як-от TUV SUD, CQC, IEC тощо. Температурний коефіцієнт потужності цієї панелі становить 0.35%/C.
Для перетворення енергії від сонячних панелей на змінну напругу використовується мережевий інвертор Solis-25K-5G. Перетворювач призначений для роботи з трифазною мережею. Важливою особливістю такого інвертора є наявність 3 МРРТ трекерів, розрахованих на вхідну напругу 200-1000 В. Гарантія на мережевий інвертор становить 5 років. Виробництво — Китай, компанія Solis. Компанія ПРАВИЛЬНЕ ЕЛЕКТРОПІТАННЯ завозить тільки сертифіковану продукцію й може надати необхідні документи під час під'єднання системи.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 25 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 24.84 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 150 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт*год | 623 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт*год | 4958 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт*год | 33 466 |
| Розрахунок окуповуваності: | |
| Ставка зеленого тарифу в Україні, для під'єднаних СЕС 2018 року, Євро | 0,163 |
| Ставка Кремообкладення | 19,5 % |
| Чистий прибуток (за умови продажу всієї вироблених електроенергії) дов. | 3 990 |
| Попередня вартість, дов. | 12 314 $ |
| Термін окуповуваності, у роках | 3 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 25,6 |
| Модель сонячної панелі | LR5-72HPH-540M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 540 |
| Кількість токоснімних доріжок | 9 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входить до Tier 1) |
| Розмір сонячної панелі | 2256х1133х35 |
| Кількість у CEC | 46 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | Solis 25K-5G |
| Кількість трекерів, шт. | 3 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 25 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 27.5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 33 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,8 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | опціонально |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 647x629x252 |
Вироблення станції впродовж року характеризується такими показниками:

Підрахунок окуповуваності сонячної станції:
- Середньогодове вироблення електроенергії — 33 466 кВт*год;
- Середньомемісячна обробка електроенергії — 2 788 кВт*год;
- Середньогодове власне споживання об'єкта — 3 600 кВт*год;
- Середньомісячне власне споживання об'єкта — 300 кВт*год;
- Середньогодовий надлишок — 29 866 кВт*год;
- Розмір зеленого тарифу на 2020 рік — 0,163 Євро за 1 кВт*год надлишку електроенергії;
- Річний прибуток від продажу надлишку електроенергії — 3919 $ (за вирахунком усіх позицій);
- Тариф споживання електроенергії для населення понад 100 кВт*год на місяць — 1,67 грн/кВт;
- Річна економія засобів на споживанні своєї електроенергії для своїх потреб — 6 012 грн (223 $);
- Окружність обладнання для сонячної станції "Зелений тариф" 25 кВт = 12314/(3919 +223) = 3 роки!
- Окружність сонячної станції "Преміум" на 25 кВт*год з усіма витратами (монтаж, правне оформлення, металоконструкція) приблизно 3.5 років!
Приклади наших виготовлених об'єктів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 46 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 25 кВт |
| Напруга панелі | 41.65 В |
| Напруга станції | 380 В |
| Потужність панелі | 540 Вт |
| Продуктивність | 25 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.2 кг |
| Довжина | 225.6 см |
| Ширина | 1133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність інверторів | 25 |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 25 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 516 264 ₴


