
Al Мережева сонячна станція 10 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва
278 226 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1647436566
Мережева сонячна станція 10 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва
Сонячна електростанція потужністю 10 кВт чудово підійде для економії споживання електроенергії підприємств, заводів, офісів, складів, приватних домогосподарств тощо. Ця станція характеризується одним із найшвидших термінів придбання серед усіх варіантів 10-кіловатних СЕС, використовуючи водночас якісне обладнання від перевірених виробників.
Така сонячна електростанція не укомплектована акумуляторними батареями, що істотно здешевлює її вартість і в разі браку електроенергії від сонячних панелей, система автоматично перемикається на загальну мережу. У разі, якщо виробленої електроенергії буде більше, ніж споживання в поточний момент, за наявності надлишкового струму, обмежувач Smart Meter подаватиме сигнал на інвертор для зниження генерації. Буде актуальним для об'єктів, основне споживання яких припадає саме на світлу пору доби. Також перевагою таких об'єктів є наявність великих площ дахів для монтажу масиву сонячних панелей.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR5-54HIH-435M (Монокоридстал, Tier1, Half-Cell, 435 Вт) 22 шт. | 112 $ | 2 464 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-10KTL-M2 (2 MPPT, система захисту) - 1 шт. | 1775 $ | 1 775 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 80 м | 1,2 $ | 96 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач, електрощит | 180 $ | 180 $ |
| Інше | ||
| Кабель силовий 4х16 - 10 м | 4.5 $ | 45 $ |
| Система кріплень на дах | ||
| Система кріплень для монтажу сонячних панелей на дах 22 шт. | 30 $ | 660 $ |
| Комплекс робіт із монтажу та настроювання | ||
| Монтаж системи, налаштування, перевірка, інструктаж 1 комплект | 600 $ | 600 $ |
| Смарт-метер | ||
| Смарт-метер Huawei DTSU666-H - 1 шт., Донгл 1 шт. | 420 $ | 420 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 6 240 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, у плані комплектації — кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або робити власноруч!
Основне обладнання:
Фотомодуль Longi Solar LR5-54HIH-435M, попри високу якість збирання та високий рівень продуктивності, вирізняється розумною ціною, що дасть змогу станції окупити себе в максимально короткий час. Щодо технічних характеристик. Потужність фотомодуля становить 435 Вт. Температурний коефіцієнт потужності фотомодуля становить 0.29%/C. Сонячна панель виготовлена з монокристалічного кремнію. Рама — алюмінієва анодована. Фотомодуль витримує великі снігові та вітрові навантаження (5200 і 2400 Па). Основна особливість цієї панелі — висока потужність 435 Вт, Half-Cell технологія, низький температурний коефіцієнт падіння потужності, 9 струменевих доріжок монокристалічні елементи.
Huawei SUN2000-10KTL-M2 — сучасне та продуктивне рішення як і для комерційних, так і домашніх станцій. Цей промисловий інвертор вирізняється високою потужністю 10 кВт. Показник ефективності становить 99.5 %, що робить цю модель особливо ефективною. 2 MPPT трекерів дають змогу під'єднати до інвертора до 2 різнорієнтованих масивів фотомодулів. Діапазон напруги — від 320 В до 850 В. Інвертор обладнаний інтелектуальною системою захисту, а сучасна система моніторингу дає змогу з легкістю аналізувати та налаштовувати цей пристрій. Серія M2 — втілення не тільки сучасних стандартів апаратного та програмного забезпечення, а й грамотного дизайну.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева під власне споживання |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 9.57 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 60 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 9.57 |
| Модель сонячної батареї | LR5-54HIH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 435 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї, мм | 1722х1134х30 |
| Кількість у CEC | 22 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-10KTL-M2 |
| Кількість | 1 шт. |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 10 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 11 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 99,5 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 років |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x262 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 22 шт. |
| Потужність | 10 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 9.57 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.33 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 10 кВт |
| Тип призначення | Al Мережева сонячна станція 10 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 278 226 ₴



