
Al Мережева сонячна станція 60 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва
1 015 699 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1647885834
Мережева сонячна станція 60 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва
Сонячна електростанція потужністю 60 кВт чудово підійде для економії споживання електроенергії підприємств, заводів, офісів, складів, приватних домогосподарств тощо. Ця станція характеризується одним із найкращих термінів придбання серед усіх варіантів 30-кіловатних СЕС, використовуючи водночас якісне обладнання від перевірених виробників.
Така сонячна електростанція не укомплектована акумуляторними батареями, що істотно здешевлює її вартість і в разі браку електроенергії від сонячних панелей, система автоматично перемикається на загальну мережу. У разі, якщо виробленої електроенергії буде більше, ніж споживання в поточний момент, за наявності надлишкового струму, обмежувач Smart Meter подаватиме сигнал на інвертор для зниження генерації. Буде актуально для об'єктів, основне споживання яких припадає саме на світлу пору доби. Також перевагою таких об'єктів є наявність великих площ дахів для монтажу масиву сонячних панелей.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR7-72HTH-600M (Монокористал, Tier1, Half-Cell) 102 шт. | 98 $ | 9 996 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-60KTL-M0 (6 MPPT, система захисту) 1 шт. | 3700 $ | 3700 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 500 м | 1,2 $ | 600 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток | 400 $ | 400 $ |
| Інше | ||
| Кабель силовий, ВВГ 4х25 — 30 м | 4.5 $ | 135 $ |
| Система кріплень на дах | ||
| Система кріплень для монтажу сонячних панелей на дах 102 шт. | 30 $ | 3 060 $ |
| Комплекс робіт із монтажу та настроювання | ||
| Монтаж системи, налаштування, перевірка, інструктаж 1 комплект | 3 500 $ | 3 500 $ |
| Смарт-метр | ||
| Смарт-метр 1 шт. Wi-Fi Донгл 1 шт. | 380 $ | 380 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 21 771 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації — кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або робити самостійно!
Основне обладнання
Фотомодуль Longi Solar LR7-72HTH-600M, попри високу якість збирання та високий рівень продуктивності, вирізняється розумною ціною, що дасть змогу станції окупити себе в максимально короткий термін. Щодо технічних характеристик. Потужність фотомодуля становить 600 Вт. Температурний коефіцієнт потужності фотомодуля становить 0.28%/°C. Сонячна панель виготовлена з монокристалічного кремнію. Рама — алюмінієва анодована. Фотомодуль витримує великі снігові та вітрові навантаження (5200 і 2400 Па). Основна особливість цієї панелі — висока потужність 600 Вт, Half-Cell технологія, низький температурний коефіцієнт падіння потужності.
Huawei SUN2000-60KTL-M0 — сучасне та продуктивне рішення як для комерційних, так і для домашніх станцій. Цей промисловий інвертор вирізняється високою потужністю 60 кВт. Показник ефективності становить 98.7%, що робить цю модель особливо ефективною. 6 MPPT трекерів дають змогу під'єднати до інвертора до 6 різнорієнтованих масивів фотомодулів. Діапазон напруги — від 200 В до 1000 В. Інвертор обладнаний інтелектуальною системою захисту, а сучасна система моніторингу дає змогу з легкістю аналізувати та настроювати цей прилад. Серія M0 — втілення не тільки сучасних стандартів апаратного та програмного забезпечення, а й грамотного дизайну.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева під власне споживання |
| Номінальна потужність, кВт | 61.20 |
| Потужність сонячного масиву, Вт | 61200 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 354 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 61.20 |
| Модель сонячної батареї | LR7-72HTH-600M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 600 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї, мм | 2382х1134х30 |
| Кількість у CEC | 102 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-60KTL-M0 |
| Кількість | 1 шт. |
| Кількість трекерів, шт. | 6 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 60 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 66 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,7 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 1075x555x300 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 102 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 60 кВт |
| Напруга панелі | 52.12 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 600 Вт |
| Продуктивність | 61.2 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Мережева сонячна станція 60 кВт для бізнесу економія споживання електроенергії підприємствам виробництва |
- Ціна: 1 015 699 ₴

