
Al Сонячна станція 30 кВт Medium CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
489 768 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_495791096
Сонячна станція 30 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зниження споживання
Пропонуємо мережеву сонячну електростанцію, класу Medium потужністю 30 кВт для зеленого тарифу "під ключ" з виконанням усіх необхідних етапів, кінцевий результат яких — станція, яка функціонує та приносить пасивний прибуток. Сонячна електростанція потужністю — 30 кВт, Medium - складається з бюджетних монокристалічних фотомодулів Longi Solar LR8-66HGD-615M в кількості 50 шт. і функціонального мережевого інвертора потужністю — 30 кВт, і Huawei SUN2000-30KTL-M3 з Wi-Fi моніторингом. Крім цього, до комплекту входить електрофурнітура, система захисту AC-DC і сонячний кабель для під'єднання. Цей комплект не вимагає акумуляторних батарей і працює безпосередньо з державною електромережею. Використовується за державною програмою — "Зелений" тариф, яка полягає в продажу надлишків сонячної електроенергії за тарифом, що в кілька разів перевищує продаж мешканців. Унаслідок цього, придбання цієї інвестиції становить від 3.5 років. Вартість продажу надлишка електроенергії на 2025-2026 рік становить 0,132 Євро за 1 кВт електроенергії.
Схема роботи:

Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR8-66HGD-615M (615 Вт, монокристал, 9 bb, Tier1, 12 років гарантії) — 50 шт. | 90 $ | 4 500 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Huawei SUN2000-30KTL-M3 (4 MPPT, система захисту, 5 років гарантії) — 1 шт. | 2 450 $ | 2 450 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель Сонячний кабель "Top cable" 6 мм 250 м | 1.2 $ | 300 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавних запобіжників, автоматичний вимикач, електрощилок, ОПН 1 комплект | 320 $ | 320 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 50 шт. | 30 $ | 1 500 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 1 500 $ | 1 500 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 10 620 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації — кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, правовий супровід і кріплення — уточнюються після отримання технічного завдання, можливо придбати за окрему плату.
Статичні дані роботи сонячної електростанції:
Мережевий інвертор. Новинка на ринку України, мережевий інвертор Huawei SUN2000-30KTL-M3потужністю 30 кВт перетворює постійну напругу від сонячних батарей на змінне 380 В, 50 Гц і скидає його в загальну мережу. Пристрій обладнаний 4 незалежними МРРТ-трекерами, які дають змогу під'єднати до 4 масивів послідовно з'єднаних сонячних панелей (МРРТ діапазон від 200 В до 1000 В). Інвертор можна розмістити як у приміщенні, так і за його межами, але під невеликим навісом, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені. Обладнаний інтерфейсами RS485, WiFi/GPRS (опціонально).Кроме того, обладнаний Wi-Fi логгером для віддаленого користування й спостереження за генерацією СЕС у мережі інтернет. Обладнаний AC-DC захистом від імпульсних перенапруг, короткого замикання, перегрівання, неправильної полярності. Гарантійні зобов'язання становлять 5 років (за додаткову плату можна продовжити гарантію до 25 років).
Сонячні панелі. Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR8-66HGD-615M, складаються з 132 сел, загартованого скла з двох боків і рами з анодованого алюмінію. Цей фотомодуль розроблений для наших погодних умов (вмірених широт), товщина профілю становить 30 мм, через що модуль витримує різкі пориви вітру, сніг, дощ і град (до 25 мм).
Від чого залежить вартість "Зеленого тарифу" 30 кВт:
- Обладнання ( мережевий інвертор та сонячні панелі — виробник, потужність, гарантія, тип фотомодулів, кількість МРРТ трекерів та ін.);
- Місця встановлення — дах або металоконструкція, орієнтація на півдні/східність/запад, кут нахилу, тип покрівлі, обхід вікон/димоходів та ін.
Економічне обґрунтоване інвестиції в мережеву станцію "під ключ" 30 кВт за умови використання за "Зеленим тарифу":
Окружність сонячної станції залежить від багатьох чинників, проте можна виділити найважливіші та вирахувати приблизне повернення інвестицій. Генерація сонячної станції насамперед залежить від кількості сонячної енергії, яку отримує сонячна система, а саме:
- Рівня інсоляції (сонячного випромінювання, яке падає на одиницю площі) залежить від регіону;
- Орієнтації сонячних панелей на бік світла (юг, північ, захід, схід);
- Угла нахилу сонячних панелей відносно горизонту (бажано перпендикулярне потрапляння сонячного променя на панель: влітку цей кут становить 20-30 град, весна та осінь 30-45 град і взимку рекомендується використовувати кут 60-70 градусів відносно горизонту);
Також одним із вирішальних чинників окуповування системи є власне споживання електроенергії об'єктом. Тут арифметика досить проста — менше споживає електроенергії, більше продали зеленим тарифом. Тому рекомендуємо використовувати енергоощадне освітлення (LED освітлення) й енергоощадну техніку.
Менш важливим чинником будуть — підвищення ціни на електроенергію.
Як ми працюємо:
- Безплатний огляд і комп'ютерна 3D-візуалізація;
- Індивідуальна комерційна пропозиція;
- Можливість складання договору (на постачання обладнання та монтаж із пусконаладкою);
- Без передоплат;
- Можливість розрахунку Mondashy/валютою і за перерахунком з/без НДС;
- Оплата після виконання кожного з етапів робіт (після отримання обладнання — монтажу — під'єднання зеленого тарифу)
Що ми гарантуємо:
- Високоякісне основне обладнання (сонячні панелі та мережевий інвертор);
- Систему кріплень, яка стійка до негоди (армований алюмінієвий, оцинкований, неіржавкий профіль);
- Сонячний кабель, з'єднання, різні групи захисту як за постійною, так і за змінною напругою (УЗВ, ОПН, автоматичні вимикачі, плавні запобіжники);
- Професійний монтаж (інженерний підхід до розміщення фотомодулів і мережевого обладнання, використання коробок і розподільного щитка, естетичний вигляд і гарантія на монтажні роботи 5 років!);
- Надання всіх необхідних документів, беремо на себе правовий супровід (сертифікати на обладнання; однолінійну схему, акт вироблених робіт, проєкт);
- Допомога у виборі або купівлі лічильника для зеленого тарифу;
- Під'єднання та функціонування станції або повернення Ваших інвестицій
Також можливі варіанти виконання Вами будь-якого етапу робіт.
Технічні дані сонячної станції:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 30 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 30,25 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 180 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 749 |
| Максимальне вироблення на місяць (±8%), кВт·год | 5480 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 36052 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 30.75 |
| Модель сонячної батареї | LR8-66HGD-615M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 615 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 2382x1134x30 |
| Кількість у CEC | 50 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-30KTL-M3 |
| Кількість трекерів, шт. | 4 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 30 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 33 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 45 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,7 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 640x530x270 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 50 шт. |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 30 кВт |
| Напруга панелі | 48.58 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 615 Вт |
| Потужність інверторів | 30 кВт |
| Продуктивність | 30.75 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 30 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 489 768 ₴

