
Al Мережева СЕС 5 кВт (3 фази) Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання
140 797 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_306940441
Мережева СЕС 5 кВт (3 фази) Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Сонячна електростанція 5 кВт, класу "Premium" — це ефективна СЕС, яка працює максимально продуктивно попри невелику номінальну потужність 5 кВт. Вирізняється якісними комплектуючими від відомих світових брендів у галузі відновлювальної енергетики. Основні компоненти — мережевий інвертор від відомої компанії Huawei та сонячних фотомодулів від китайської компанії Longi Solar. Сонячна електростанція призначення для роботи в однофазній мережі та, крім цього, працює згідно з програмою "Зелений тариф" — спеціальної державної програми з розвитку станцій, що працюють на відновлювальних джерелах електроенергії.
Виконавши таку кількість електроенергії, яка не споживається домашньою мережею, надлишки електроенергії країна купуватиме за ціною кілька разів більше, ніж стандартний тариф споживання для населення. Станом на 2026 рік, закуповна ціна 1 кВт·год електроенергії по зеленому тарифу становить 0,132 євро. Окружність станції такого типу становить приблизно 5-7 років.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR5-54HTH-435M (Монокористал, Tier1, Half-Cell, PERC, 25 років гарантії) — 11 шт. | 70 $ | 770 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-5KTL-M0 (5 кВт, 3 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії) 1 шт. | 1 200 $ | 1 200 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 80 м | 1.2 $ | 96 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 150 $ | 150 $ |
| Системи кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 10 шт. | 30 $ | 300 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше. | 600 $ | 600 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріалу — 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 3 156 $ | |
* ― Ціна за СІП кабель не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, у плані комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора.
Варто зазначити, що цей тип мережевої сонячної станції не може бути встановлений там, де не має підведеної електромережі. Станція не може бути використана як резерв і не укомплектовується акумуляторними батареями. Здійснюється скид усієї кількості генерованої електроенергії в мережу.
Схема під'єднання:

Про обладнання:
Huawei SUN2000-5KTL-M0 - високоякісний мережевий інвертор від відомої компанії Huawei, виробника надійного обладнання Цей інвертор призначений для роботи в трифазній мережі. Номінальна потужність цієї моделі становить 5 кВт. Пристрій обладнаний якісною системою захисту від перепадів напруги та струму. Вирізняється широким спектром функціональних характеристик. Пристрій є компактним, зручним у налаштуванні та монтуванні. Моніторинг роботи можна віддалено, адже стандарт передавання даних Wi-Fi дає змогу надсилати дані про роботу станції й інвертора на сервер.
Фотомодуль: У комплекті використаний сонячний фотомодуль одного з найкращих світових виробників, який входить до списку Tier 1, компанії — Longi Solar LR5-54HTH-435M. Ця компанія — один із передових виробників фотомодулів у світі та стабільно потрапляє в список Tier1. Модель — Longi Solar LR5-54HTH-435M характеризується потужністю в 435 Вт і, крім цього, високим ступенем продуктивності та робочої ефективності, адже панель виготовлена згідно з PERC і Half-Cell технології. ККД фотомодуля становить 22,3%, що вважається дуже високим показником. Фотомодуль ефективно працює навіть у разі часткових затінення, адже кількість фотоелементів подвоюється, відповідно до Half-Cell-технології. Фотомодуль може мати невеликий запас потужності діапазоні 0...+5 Вт. Габарити фотомодуля становлять 1722x1134x30 мм. Вага — 20.8 кг. Кількість фотоелементів 11 штук Фотомодуль виготовлений із монокристалічних селлів, тому така сонячна панель демонструє менший показник деградації ніж альтернативний полікристалічний фотомодуль.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 5 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 4.78 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 30 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 124 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 913 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 6008 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 5400 |
| Модель сонячної панелі | LR5-54HTH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 435 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входити в Tier 1) |
| Розмір сонячної панелі | 1722x1134x30 |
| Кількість у CEC | 11 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-5KTL-M0 |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 5 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 5.5 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98.4 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | наявний |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x166 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 11 шт. |
| Потужність | 5 кВт |
| Продуктивність | 4.78 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.33 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 5 кВт |
| Тип призначення | Al Мережева СЕС 5 кВт (3 фази) Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 140 797 ₴

