
Al Сонячна станція 12 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
319 782 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_624053388
Сонячна станція 12 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
Сонячна електростанція (СІС) 12 кВт Classic — це комплект якісного обладнання на основі сонячних панелей, мережевого інвертора та додаткового обладнання для будівництва сонячної електростанції мережевого типу, яка зроблена електроенергією (380 В, 50 Гц із номінальною потужністю 12 кВт) сковує в домашню мережу. В основному в Україні таку сонячну електростанцію купують власники домогосподарств, для виробництва електроенергії від сонячного випромінювання, щоб забезпечити власні потреби, а надлишкову електроенергію продати енергопостачання за дуже вигідною "Зеленою таріфі"!
Ця станція вирізняється доступною ціною, але попри то — високою якістю, оскільки в комплекті використовується якісне обладнання, як китайський інвертор Huawei SUN2000-12KTL-M2потужністю 12 кВт і фотомодуль Longi Solar LR5-54HTH-435M.
Принципова схема роботи:

| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M (435 Вт, монокристал, Tier1, Half-Cell) 26 шт. | 120 $ | 3 120 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Huawei SUN2000-12KTL-M2 (12 кВт, 380B, 2 МРРТ, моніторинг) 1 шт. | 1 920 $ | 1 920 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 140 м | 1.2 $ | 168 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 26 шт. | 30 $ | 780 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше. | 900 $ | 950 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріалу — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 7 168 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора.
Сонячні батареї під'єднуються ланками до мережевого інвертора. Їх функція полягає в перетворенні сонячного світла на постійний струм. Вироблена електроенергія надходить на мережевий інвертор, який її перетворює на змінний струм — 380 В, 50 Гц із подальшою генерацією в домашній електромережі. Частина або вся електроенергія йде до домашніх споживачів, якщо є надлишок, то він надходить через вузол обліку (двофункціональний електроочисник) у загальну електромережу. Відповідно, у кожному місяці ви отримуєте грошову компенсацію за створену надмірну електроенергію.
Про обладнання:
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-12KTL-M2. Номінальна вихідна потужність цього інвертора становить 12000 Вт. Водночас інвертор здатний витримувати перевантаження — максимальна потужність під'єднаних до інвертора фотомодуля не може перевищувати 18000 Вт. Такий мережевий інвертор призначається для перетворення постійного струму, який надходить від робочих фотомодулів, у змінний. Діапазон напруги для цього інвертора в межах 160-950 В із номінальним значенням 380 В. Ефективність роботи мережевого інвертора 98.65%. Висока ефективність зумовлюється наявністю двох MPPT трекерів, які можуть працювати з комплексом сонячних панелей, розміщених на різних площинах. Настроювання інвертора є простим та інтуїтивно зрозумілим, адже меню налаштувань можна легко викликати через вбудований дисплей. Моніторинг роботи станції можливий завдяки наявності стандартів і модулів для передавання даних, як-от RS232/RS485/RS422/Ethernet/WiFi/GPRS/USB.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR5-54HTH-435M. Ці панелі відповідають для збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію. Потужність фотомодуля — 435 Вт, виготовлений із полікристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить -0.350/°C. ККД сонячної панелі становить 22.3%. Фізичні параметри фотомодуля: 1722x1134x30 мм. Вага становить 20.8 кг. Обладнана 11 струменевих доріжками.
Принцип розміщення та продуктивність
Оскільки потужність цієї сонячної електростанції становить 12 кВт, то найефективніший є варіант із розміщенням на даху, оскільки загальна площа для монтування панелей не перевищує 75 метрів квадратних. загальна кількість фотомодулів, , за чим беремо в розрахунок запас потужності у формі додаткових панелей. Монтувалка на даху є дешевшим варіантом, ніж створення металоконструкції, адже не вимагають чималих витрат на створення повноцінного металевого каркаса. Продуктивність станції — приблизно 13500-14000 кВт на рік.
Техніко-економні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 12 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 11.31 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 72 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 300 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 2192 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 14420 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 11,31 |
| Модель сонячної панелі | LR5-54HTH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 435 Вт |
| Кількість струменевих доріжок | 11 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 1722x1134x30 |
| Кількість у CEC | 26 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-12KTL-M2 |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 12 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 13.2 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 18 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,65 |
| Наявність моніторингу (Wi-Fi) | є |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x262 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 26 шт. |
| Потужність | 12 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 11.31 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.33 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 12 кВт |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 12 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 319 782 ₴

