
Al Сонячний комплект електростанції Premium на 12 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення
379 190 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1747164327
Сонячний комплект електростанції Premium на 12 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення
Компанія пропонує до огляду сонячний комплект електростанції 12 кВт для резервного або автономного живлення дачі, офісу або дому, власної електроенергії. Під час встановлення цього комплекту рекомендуємо дотримуватися всіх правил безпеки, ретельно перевіряти правильність під'єднання й тільки тоді запускати систему. Підходить для більшості електричних приладів як побутових, так і промислових із сумарною потужністю навантаження до 12 кВт. Запропонована станція є гібридною, за потреби вона може генерувати надлишки за "Зеленою тарифу", проте може працювати з мережею через функцію пріоритету — можливість дозаряджання акумуляторних батарей від мережі, у разі недозаряджання від сонячних батарей (зимовий період, нічний час, похмурий день).
Принципова схема роботи:

Обладнання:
Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU. Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU - — одне з найкращих рішень для побудови високоефективної системи резервного живлення у вашому домі, дачі, офісі або підприємстві. Інвертор працює в трифазній мережі, легко масштабується у 30 кВт станцію. Гібридну CES доцільно використовувати тоді, коли вам потрібне автономне джерело живлення та під'єднання до зеленого тарифу. Загалом, інвертор вирізняється високою якістю щодо його ціни, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції. Повна сумісність із літій-залізо фосфатними, літій-іонними й AGM/GEL акумуляторами. Основна особливість цієї моделі — ефективність до 97.6% і наявність 2/2+1 MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу вважається дійсно чудовими характеристиками. Головна його особливість — можливість роботи з генератором, сенсорний дисплей і моніторингова система.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615 Вт. Цей фотомодуль відповідає за збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію для живлення господарства. Потужність фотомодуля становить 615 Вт, виготовлений із монокристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить 0.29%/°C. ККД фотомодуля — 22.8%. Розмір сонячної панелі: 2382х1134х35 мм. Вага — 28.5 кг. Поєднує в собі бюджетну ціну та високий рівень вироблення.
Акумулятор. Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1 PRO B — один із найпопулярніших зразків акумуляторної системи накопичення, яка має дійсно високу енергетичну ємність і запас потужності на 5.1 кВт-год. Акумулятор виготовлений на основі літій-залізо фосфатних елементів, як відомо, на сьогодні застосування таких акумуляторних батарей досить широке. Встановлюється в 48-вольтову гібридну або автономну систему, можна розширювати ємність системи акумуляторів за допомогою блока паралельного під'єднання. BMS-система цих акумуляторів дає змогу їх захистити від аномальної температури, перевищення струму та напруги, надмірного розряду тощо. АКБ є повністю герметичним і не потребує обслуговування. Діапазон робочої температури АКБ становить -15...+40 °C, однак оптимальною для нього є +20...+25 °C, за якої термін експлуатації акумулятора є найбільш тривалим. Ми рекомендуємо їх для використання там, де важливий високий термін експлуатації, компактність, мала маса, висока місткість і надійність. Термін експлуатації до 20 років.
Кабель. Комплект сонячної електростанції постачається спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного дроту та подвійної ізоляції, яка стійка до ультрафіолетового випромінювання. Діаметр проводу становить 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати під час передавання електроенергії та збільшує його стійкість від зовнішніх чинників.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615 Вт (615 Вт, 22.8 ККД, 12 років гарантії) 20 шт. | 85 $ | 1700 доларів |
| Гібридний інвертор | ||
| Deye SUN-12K-SG04LP3-EU (12 кВт, 2/2+1 МРРТ, 3 фази, 26+13 A) — 1 шт. | 1 900 $ | 1 900 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 120 м | 1.2 $ | 144 $ |
| Акумулятори | ||
| Deye SE-G5.1 PRO B (48В, 6000 циклів, 10 роки гарантії) — 5.1 кВт 3 шт. | 800 $ | 2 400 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, електрощиток, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний) — 20 шт. | 30 $ | 600 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 7 814 $ | |
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 12 кВт, тому вона з легкістю вбудовується на дах навіть невеликої площі. Необхідна площа для встановлення 72 кв.м. Річна продуктивність станції — 14420 кВт.
Технічні характеристики:
- Упродовж 1 дня система здатна згенерувати від 10 кВт·год до 25 кВт·год;
- В середньому за місяць система генерує 900 кВт·год;
- Запас накопиченої електроенергії 10,5 кВт| год;
- Потужність інвертора — 12 кВт (потужність сонячного поля 11.70 кВт)
- Площа поверхні під систему 72 кв. м.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Гібридна |
| Номінальна потужність, кВт | 12 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 11.70 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 72 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 300 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 2200 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 14420 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 12.30 |
| Модель сонячної панелі | TSM-NE19R-615W |
| Виробник | Trina Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 615 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2382х1134х30 |
| Кількість у CEC | 20 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 12 років |
| Загальні параметри гібридного інвертора: | |
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-12K-SG04LP3-EU |
| Кількість трекерів, шт. | 2/2+1 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 12 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 13.2 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 15.6 |
| ККД, % | 97.6 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 422х699.3х279 |
| Вага, кг | 33.6 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Кількість панелей | 20 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 12 кВт |
| Напруга панелі | 49.3 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 615 Вт |
| Потужність інверторів | 12 кВт |
| Продуктивність | 12.1 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.9 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячний комплект електростанції Premium на 12 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення |
- Ціна: 379 190 ₴

