
Al Сонячний комплект електростанції Premium на 8 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення
453 533 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1743148472
Сонячний комплект електростанції Premium на 8 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення
Компанія пропонує до огляду сонячний комплект електростанції 8 кВт для резервного або автономного живлення дачі, офісу або дому, власної електроенергії. Під час встановлення цього комплекту рекомендуємо дотримуватися всіх правил безпеки, ретельно перевіряти правильність під'єднання й тільки тоді запускати систему. Підходить для більшості електричних приладів як побутових, так і промислових із сумарною потужністю навантаження до 8 кВт. Запропонована станція є гібридною, за потреби вона може генерувати надлишки за "Зеленою тарифу", проте може працювати з мережею через функцію пріоритету — можливість дозаряджання акумуляторних батарей від мережі, у разі недозаряджання від сонячних батарей (зимовий період, нічний час, похмурий день).
Принципова схема роботи:

Обладнання:
Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG05LP1-EU. Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG05LP1-EU - — одне з найкращих рішень для побудови високоефективної системи резервного живлення у вашому домі, дачі, офісі або підприємстві. Інвертор працює в однофазній мережі, але легко масштабується у 30 кВт станцію на трифазну мережу. Гібридну CES доцільно використовувати тоді, коли вам потрібне автономне джерело живлення та під'єднання до зеленого тарифу. Загалом, інвертор вирізняється високою якістю щодо його ціни, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції. Повна сумісність із літій-залізо-фосфатними, літій-іонними й AGM/GEL акумуляторами. Основна особливість цієї моделі — ефективність до 97.6% і наявність двох MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу вважається дійсно чудовими характеристиками. Головна його особливість — можливість роботи з генератором, сенсорний дисплей і моніторингова система.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR5-72HTH-585M. Цей фотомодуль відповідає за збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію для живлення господарства. Потужність фотомодуля становить 585 Вт, виготовлений із монокристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить 0.29%/°C. ККД фотомодуля — 22.5%. Розмір сонячної панелі: 2278х1134х35 мм. Вага — 27.5 кг. Об'єднує в собі бюджетну ціну та високий рівень вироблення.
Аккумулятор. Акумуляторна батарейка BMS Eco Battery — один із найкращих зразків літій-іонної акумуляторної системи накопичення, яка має дійсно високу енергетичну ємність і запас потужності на 10 кВт-год. Акумулятор виготовлений на основі літій-іонних елементів Panasonic NCR21700. Як відомо, компанія Panasonic тісно співпрацює з Tesla з виробництва акумуляторних систем Pawerwall, Powerpack і автомобільних акумуляторів. Застосування таких акумуляторних батарей досить широке: у системах резервного живлення, у комплекті з блоком безперебійного живлення, з автономними або гібридними інверторами тощо. Ми рекомендуємо їх для використання там, де важливий високий термін експлуатації, компактність, мала маса, висока місткість і надійність. Термін експлуатації до 15 років. Потужність цього зразка — 10 кВт. Габарити: 850х460х150 мм
Кабель. Комплект сонячної електростанції постачається спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ, розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного дроту та подвійної ізоляції, яка стійка до ультрафіолетового випромінювання. Діаметр проводу становить 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати під час передавання електроенергії, і збільшує його стійкість до зовнішніх чинників.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR5-72HTH-585M (585 Вт, монокристал, 12 років гарантії) 16 шт. | 150 $ | 2 400 $ |
| Гібридний інвертор | ||
| Deye SUN-8K-SG05LP1-EU (8 кВт, 2 МРРТ, 26 A, 1 фаза) — 1 шт. | 1 780 $ | 1 780 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 100 м | 1.2 $ | 120 $ |
| Акумулятори | ||
| BMS Eco Battery (48В, 3500 циклів, 2 роки гарантії) — 10 кВт 1 шт. | 4 200 $ | 4 200 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, електрощиток, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний) — 16 шт. | 30 $ | 480 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 750 $ | 750 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витратні матеріали | 40$ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 9 950 $ | |
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 8 кВт, тому вона з легкістю вмонтується на дах навіть невеликій площі. Необхідна площа для встановлення 60 кв.м. Річна продуктивність станції — 12017 кВт.
Технічні характеристики:
- Упродовж 1 дня система здатна згенерувати від 10 кВт·год до 25 кВт·год;
- В середньому за місяць система генерує 1096 кВт·год;
- Запас накопиченої електроенергії 10 кВт·год;
- Потужність інвертора — 8 кВт (потужність сонячного поля 9.36 кВт)
- Площа поверхні під систему 60 кв. м.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Гібридна |
| Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 9.36 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа під встановлення, м2. | 60 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 10 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 600 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 12017 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 9.36 |
| Модель сонячної панелі | LR5-72HTH-585M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 585 |
| Кількість токоснімних доріжок | 11 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 2278х1134х35 |
| Кількість у CEC | 16 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 12 років |
| Загальні параметри гібридного інвертора: | |
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-8K-SG05LP1-EU |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 8 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 8.8 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 10.4 |
| ККД, % | 97.6 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 330х580х232 |
| Вага, кг | 24 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Ємність акумулятору | 202 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Кількість панелей | 16 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 8 кВт |
| Напруга панелі | 52.36 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 585 Вт |
| Потужність інверторів | 8.8 кВт |
| Продуктивність | 9.36 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Довжина | 227.8 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячний комплект електростанції Premium на 8 кВт акумуляторна резервна система безперебійного живлення |
- Ціна: 453 533 ₴

