
Al Сонячна станція 12.5 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
358 104 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_973955504
Сонячна станція 12.5 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та скорочення споживання
Сонячна електростанція 12.5 кВт класу "Premium" — високоефективна станція потужністю 12,5 кВт. Ця станція підходить для роботи згідно з державною програмою "зелений тариф", тобто вся надлишкова електроенергія, яка генерується станцією й не використовується внутрішньою мережею, спрямовується на зовнішню мережу, де реалізується за встановленим тарифу в 0.163 євроцента (безбреж). Власне "зелений тариф" — це державна програма для спонсування створення станцій, які генерують електроенергію, використовуючи альтернативні джерела енергії, як-от сонячну або вітрову.
Якісну роботу комплексу станції гарантує мережевий інвертор Fronius SYMO 12.5-3-M і сонячні фотомодулі Ja Solar JAM72S20-460/MR. Деталі про комплектацію нижче.
Комплектація станції
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Ja Solar JAM72S20-460/MR (460 Вт, монокристал, ККД 20.7%, Tier1) 27 шт. | 184 $ | 4 968 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Fronius SYMO 12.5-3-M (12.5 кВт, 3 фази, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) 1 шт. | 3000 $ | 3 000 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 160 м | 1.25 $ | 200 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач, електрощіток, ОПН — 1 комплект | 160 $ | 160 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 8 328 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо кількості будь-яких комплектуючих, як-от кількість сонячних, їх потужності або типу, або потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення в ціну не входять — на кожному об'єкті підбирається індивідуально, можете замовити монтаж у нас або зробити самостійно!
Типова схема під'єднання

Базове обладнання
Мережевий інвертор Fronius SYMO 12.5-3-M виробляється австрійською компанією Fronius, яка є однією з передових європейських компаній із виробництва силового та зварювального обладнання. Цей мережевий інвертор має широкий спектр функціональних можливостей, як-от система захисту за постійним і змінним струмом, вбудована система моніторингу, система SmartInverter для зручного настроювання та монтажу інвертора. Також ця модель має два вбудовані цифрові MPPT трекери, що дає змогу йому працювати з фотомодулями, розміщеними на різних площинах. Призначений для роботи в трифазній мережі. Діапазон напруги — від 320 до 800 В. Максимально допустима напруга в системі становить 1000 В. Ефективність роботи становить 98%. Інвертор підтримує такі комунікаційні інтерфейси: WLAN/Wi-Fi/USB (Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON)).
Ця сонячна електростанція складається з сонячних батарей від виробника зі світовим ім'ям Ja Solar, який входить до списку Tier 1. Модель СБ, яку використано — Ja Solar JAM72S20-460/MR, має потужність 460 Вт. Сумарна потужність сонячного поля становить 12 420 Вт. Корпус панелі складається з анодованого алюмінієвого рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, завтовшки 3,5 мм. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі. Панель характеризується високим показником ККД — 20.7%. Також панель вважається максимально продуктивною, оскільки її температурний коефіцієнт потужності становить 0.34%/C, що є одним із найкращих значень на ринку.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 12 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 12.42 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 72 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 318 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 2 422 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 16 604 |
| Розрахунок окуповуваності: | |
| Ставка зеленого тарифу в Україні, для під'єднаних СЕС 2020 року, Евро | 0,163 |
| Ставка Кремообкладення | 19,6 % |
| Чистий прибуток дол. | 1 785 |
| Попередня вартість, дов. | 8 328 |
| Термін окуповуваності, у роках | 3.9 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 12.5 |
| Модель сонячної панелі | Ja Solar JAM72S20-460/MR |
| Виробник | Ja Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 460 |
| Кількість токознімних доріжок | 9 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входить до Tier 1) |
| Розмір сонячної панелі | 2110x1052x35 |
| Кількість у CEC | 27 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Fronius |
| Модель | SYMO 12.5-3-M |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 2/2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 12,5 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 12,5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 18.8 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | є |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 725x510x225 |
Генерація цієї СЕС упродовж року:

Підрахунок окуповуваності сонячної станції:
- Середньогогодове вироблення електроенергії — 16 604 кВт·год;
- Середньомемісячна обробка електроенергії — 1 383 кВт·год;
- Середньогодове власне споживання об'єкта — 3 000 кВт·год;
- Середньомісячне власне споживання об'єкта — 300 кВт·год;
- Середньогодовий надлишок — 13 604 кВт·год;
- Величина зеленого тарифу на 2020 рік - 0,163 Євро за 1 кВт·год надлишку електроенергії;
- Річний прибуток від продажу надлишку електроенергії — 1 785 доларів (за вирахунком усіх позицій);
- Тариф споживання електроенергії для населення понад 100 кВт·год на місяць — 1,67 грн/кВт;
- Річна економія засобів на споживанні своєї електроенергії для своїх потреб — 5 300 грн (185 $);
- Окружність обладнання для сонячної станції "Premium" 12 кВт = 8328/(1785+223) = 4.1 року!
- Окружність сонячної станції "Premium" на 12,5 кВт·год з усіма витратами (монтаж, правне оформлення, металоконструкція) майже 4.8 року!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Кількість панелей | 27 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 12.5 кВт |
| Напруга панелі | 24 В |
| Напруга станції | 380 В |
| Потужність панелі | 460 Вт |
| Продуктивність | 12.5 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 1052 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність інверторів | 12.5 |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 12.5 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 358 104 ₴

