
Al Сонячна станція 20 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
442 733 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_302446811
Сонячна станція 20 кВт Premium СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшенню споживання
Сонячна електростанція на 20 кВт "Premium" призначена для забезпечення об'єкта сонячною електроенергією та продажу її надлишків по "зеленого тарифу" 0,163 Євро за 1 кВт·год. Характеризується високою європейською якістю, світовим ім'ям виробників, широкими функціональними можливостями. Така СЕС генерує впродовж року приблизно 25 МВт електроенергії, що за стандартного споживання 300 кВт на місяць дає змогу отримати приблизно 3300$ чисті прибутку. Площа, яку займають панелі станції, становить 110 м2.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-585M (585 Вт, монокристал, ККД 22.5%, Tier 1) 34 шт. | 150 $ | 5 100 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Solax X3-20.0-T-D (20 кВт, 3 Фаза, 5 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 2 085 $ | 2 085 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 200 м | 1.2 $ | 240 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, запобіжники автоматичний вимикач, електрощити, ОПН — 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 34 шт. | 30 $ | 1 020 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше | 1 300 $ | 1 300 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріалу — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 10 045 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, у плані комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання і кріплення, випаровуються після вияснення технічного завдання.
Генерація цієї СЕС упродовж року:
Ця сонячна електростанція складається з сонячних батарей від виробника зі світовим ім'ям Longi Solar, який входить до списку Tier 1. Модель СБ, яку використовується Longi Solar LR5-72HTH-585Mмає потужність 585 Вт. Сумарна потужність сонячного поля становить 19 890 Вт. Корпус панелі складається з анодованої алюмінієвої рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом завтовшки 3.5 мм. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі. Панель характеризується високим показником ККД — 22.5%. Також панель вважається максимально продуктивною, оскільки її температурний коефіцієнт потужності становить 0.29%/C, що є одним із найкращих значень на ринку.
Мережевий австрійський інвертор SOLAX X3-20.0-T-D буде чудовим варіантом для встановлення 20-кіловатної сонячної електростанції для живлення електроенергії вдома та продажу надлишків електроенергії по "зеленому тарифу". Призначена для 3-фазної системи, має широкий МРРТ діапазон вхідної напруги 180-960 В. Обладнаний вбудованим Wi-Fi моніторингом для віддаленого користування. Произведен в Китае. Висока якість збирання дала змогу встановити підвищену гарантію на інвертор 5 років. ККД (ефективність) інвертора становить 98.2% — це один із лідируючих показників для інверторів на цю потужність.
Схема під'єднання:

| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 20 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 19.89 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 120 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 499 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 3653 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 24032 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 19890 |
| Модель сонячної панелі | LR5-72HTH-585M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 585 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A (входити в Tier 1) |
| Розмір сонячної панелі | 2278х1134х35 |
| Кількість у CEC | 34 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solax |
| Модель | SOLAX X3-20.0-T-D |
| Кількість трекерів, шт. | 4 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 20 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 22 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 22 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98.2 |
| Наявність моніторингу (wi-fi) | наявний |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 555x446x270 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 24 шт. |
| Потужність | 20 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 19.89 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.5 кг |
| Довжина | 227.8 см |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 52.36 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 585 Вт |
| Потужність інверторів | 20 кВт |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 20 кВт Premium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 442 733 ₴



