
Al Сонячний комплект електростанції Premium на 5 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС
257 797 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_1741771201
Сонячний комплект електростанції Premium на 5 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС
Компанія пропонує до огляду сонячний комплект електростанції 5 кВт для резервного або автономного живлення дачі, офісу або дому, власної електроенергії. Під час інсталяції цього комплекту рекомендуємо дотримуватися всіх правил безпеки, ретельно перевіряти правильність під'єднання й тільки тоді запускати систему. Підходить для більшості електроприладів як побутових, так і промислових із сумарною потужністю навантаження до 5 кВт. Запропонована станція є гібридною, за потреби вона може генерувати надлишки за "Зеленим тарифі", однак може працювати з мережею через функцію пріоритету — можливість дозаряджання акумуляторних батарей від мережі, за умови незаряджання від сонячних батарей (зимовий період, нічний час, пахвовий день).
Принципова схема роботи:

Про обладнання:
Гібридний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU. Гібридний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU - — одне з найкращих рішень для побудови високоефективної системи резервного живлення у вашому домі, дачі, офісі або підприємстві. Інвертор працює в однофазній мережі, але легко масштабується у 30 кВт станцію на трифазну мережу. Гібридну CES доцільно використовувати тоді, коли вам потрібне автономне джерело живлення та під'єднання до Зеленого тарифу. Загалом, інвертор вирізняється високою якістю за його ціною, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції. Повна сумісність із літій-залізо фосфатними, літій-іонними й AGM/GEL акумуляторів. Основна особливість цієї моделі — ефективність до 97.6 % і наявність двох MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу вважається справді чудовими характеристиками. Головна його особливість — можливість роботи з генератором, сенсорний дисплей і моніторингова система.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR5-54HTH-435M. Цей фотомодуль відповідає за збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію для живлення господарства. Потужність фотомодуля становить 435 Вт, виготовлений із монокристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелі становить 0.35 %/℃. ККД фотомодуля — 22.3%. Розмір сонячної панелі: 1722x1134x30 мм. Вага - 20.8 кг. Поєднує в собі бюджетну ціну та високий рівень виробу.
Акумулятор. Акумуляторна батарея BMS Eco Battery — один із найкращих зразків літій-іонної акумуляторної системи накопичення, яка має воістину високу енергетичну ємність і запас потужності 6 кВт годину. Акумулятор виготовлений на основі літій-іонних елементів Panasonic NCR21700. Як відомо, компанія Panasonic тісно співпрацює з Tesla з виготовлення акумуляторних систем Pawerwall, Powerpack та автомобільних акумуляторів. Застосування таких акумуляторних батарей є досить широким: у системах резервного живлення, у комплекті з блоком безперебійного живлення, з автономними або гібридними інверторами тощо. Ми рекомендуємо їх для використання там, де важливий високий термін експлуатації, компактність, мала вага, висока місткість і надійність. Термін експлуатації до 15 років. Потужність цього прояву — 6 кВт. Габарити: 850х460х150 мм
Кабель. Комплект сонячної електростанції постачається спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного дроту, і подвійної ізоляції, яка стійка до ультрафіолетового випромінювання. Діаметр проводу становить 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати під час передавання електроенергії, і збільшує його стійкість від зовнішніх чинників.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR5-54HTH-435M (435 Вт, монокристал, 25 років гарантії) 12 шт. | 120 $ | 1 440 $ |
| Гібридний інвертор | ||
| Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт, 2 МРРТ, 1 фаза) - 1 шт. | 1 180 $ | 1 180 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 80 м | 1.2 $ | 96 $ |
| Акумулятори | ||
| BMS Eco Battery (48В, 3500 циклів, 2 роки гарантії) — 6 кВт 1 шт. | 2 300 $ | 2 300 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, електрощити, ОПН 1 комплект | 150 $ | 150 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний) 12 шт. | 30 $ | 360 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше. | 600 $ | 600 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріали | 40$ | 40 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 6 166 $ | |
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 5 кВт, тому вона з легкістю вмонтована на дах навіть невеликої площі. Необхідна площа для встановлення 33 кв.м. Річна продуктивність станції — 6 008 кВт.
Технічні характеристики:
- Упродовж 1 доби система здатна сгенерувати від 10 кВт·год до 25 кВт·год;
- В середньому за місяць система генерує 1096 кВт·год;
- Запас закумульованої електроенергії 6 кВт·год;
- Потужність інвертора — 5 кВт (потужність сонячного поля 5.22 кВт)
- Площа поверхні під систему 36 кв. м.
Техніко-економні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Гібридна |
| Номінальна потужність, кВт | 5 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 5.22 |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 33 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 10 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 600 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 6008 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 5.22 |
| Модель сонячної панелі | LR5-54HTH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 435 |
| Кількість струменевих доріжок | 11 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 1722x1134x30 |
| Кількість у CEC | 12 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 12 років |
| Загальні параметри гібридного інвертора: | |
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-5KSG03LP1-EU |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 5 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 5.5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 6.5 |
| ККД, % | 97.6 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 330х580х232 |
| Вага, кг | 24 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Кількість панелей | 12 шт. |
| Потужність | 5 кВт |
| Виробник | Deye |
| Продуктивність | 5.22 кВт*год |
| Термін служби | 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 125 А. г |
| Вага | 20.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.93 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 5.5 кВт |
| Тип призначення | Al Сонячний комплект електростанції Premium на 5 кВт автономна станція резервного живлення з АКБ СЕС |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 257 797 ₴




