
Al Мережева CEC 8 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
218 136 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_303148134
Мережева CEC 8 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Сонячна електростанція під "Зелений тариф" Premium, потужністю — 8 кВт — це комплект сонячних батарей, мережевого інвертора, кабелів і конекторів і супутньої електрофурнітури для будівництва сонячної електростанції мережевого типу. Така станція буде виробляти електроенергію, перетворюючи сонячне світло. Отже, Ви можете використовувати вироблену енергію зі свого боку або продавати за "Зеленому тарифу".
Зелений тариф — це поширена програма для стимулювання розвитку альтернативної енергетики. Суть полягає в купівлі держави надлишків електроенергії в приватних домогосподарств до 30 кВт. Надлишки електроенергії купуються за встановленою ціною, яка вище стандартного тарифу споживання для населення. Крім цього, Ви не платите за власне електроспоживання. Станом на 2025-2026 рік, закуповна ціна 1 кВт·год електроенергії за зеленим тарифу становить 0,132 євро. А знаючи середньостатистичне генерування мережевої сонячної станції та власне споживання домогосподарства (для дому, де проживають 3-4 особи 300-400 кВт) з упевненістю можна сказати, що окупність цієї системи становить від 4 до 6 років.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR8-48HGD-440M (Монокористал, Tier1, Half-Cell, 440 Вт) 20 шт. | 72 $ | 1 440 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-8KTL-M2 (8 кВт, 3 Фази, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) — 1 шт. | 1 750 $ | 1 750 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 100 м | 1.2 $ | 120 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН |
180 $ |
180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 20 шт. | 30 $ | 600 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 600 $ | 600 $ |
| Інше | ||
| Конектори MC4, перемички, витратні матеріали (гофра, стяжки, короб тощо) - 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 4 730 $ | |
* ― Ціна за СІП кабель не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або робити самостійно!
Варто зазначити, що ця мережева сонячна станція не може бути встановлена там, де немає державної електромережі, не може бути використана як резерв і не комплектується акумуляторними батареями. Здійснюється скидання всієїгенерованої електроенергії в мережу.
Принципова схема роботи:

Про обладнання:
Мережевий інвертор HUAWEI SUN2000-8KTL-M2 (8 кВт, 3 Фази, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай). Модель SUN2000-8KTL-M2 — сучасний і високоефективний мережевий інвертор від всесвітньо відомого китайського бренда Huawei, який є найбільшим виробником електроніки в Китаї та високо цінується на світовому ринку. Продукція компанії, як і цей інвертор, відповідає міжнародним стандартам, тому якість не підлягає сумніву. Призначений цей інвертор для роботи в трифазній мережі. Номінальна потужність становить 8000 Вт, водночас може витримувати перевантаження до 8800 Вт. Висока ефективність (КПД у 98.5%) зумовлена безтрансформаторною топологією й використанням високоінтелектуальних MPPT трекерів, які дають змогу працювати з комплексом фотомодулів, встановлених на площинах із різним нахилом і на різній висоті. Діапазон напруги — від 160 до 950 В. Інвертор має USB і RS485 порти, за ним можна під'єднати спеціальні смарт-донгли. Настроювання відбувається через LCD-дисплей простим графічним інтерфейсом користувача або через мобільний застосунок Fusion Solar.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR8-48HGD-440M. Станція укомплектована 20 сонячними панелями Longi Solar, які входять до списку Tier 1. Модель панелі Longi Solar LR8-48HGD-440Mпотужністю 440 Вт. Корпус панелі складається з анодованого алюмінієвого рами, яка не взаємодіє з довкіллям, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, завтовшки 3,0 мм. ККД панелі — 22%, що робить її вкрай ефективною під час експлуатації. Кріпляться панелі на довгий бік даху або на спеціальну конструкцію на землі.
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 8 кВт, тож фотомодулі кількістю 20 шт. з легкістю вмонтуються на дах навіть невеликої площі.
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 8.8 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Площа, необхідна для встановлення, м кв. | 48 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 199 |
| Максимальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 1461 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 9600 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 8.8 |
| Модель сонячної батареї | LR8-48HGD-440M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 440 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 1762x1134x30 |
| Кількість у CEC | 20 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-8KTL-M2 |
| Кількість трекерів/входів, шт. | 2/2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 8 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 8.8 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,6 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x166 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість панелей | 20 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 8 кВт |
| Напруга панелі | 34.84 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 440 Вт |
| Потужність інверторів | 8 кВт |
| Продуктивність | 8.8 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 176.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Мережева CEC 8 кВт Premium сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
- Ціна: 218 136 ₴

