
Al Сонячна станція 30 кВт Clasic для зеленого тарифу CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
457 486 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_372782695
Сонячна станція 30 кВт Clasic для зеленого тарифу CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зниження споживання
Сонячна електростанція потужністю — 30 кВт, Clasic - складається з бюджетних монокристалічних фотомодулів Longi Solar LR8-66HGD-615M в кількості 50 шт. і функціонального мережевого інвертора потужністю — 30 кВт, і Solis з Wi-Fi моніторингом. Крім цього, до комплекту входить електрофурнітура, система захисту AC-DC і сонячний кабель для під'єднання. Цей комплект не вимагає акумуляторних батарей і працює безпосередньо з державною електромережею. Використовується за державною програмою — "Зелений" тариф, яка полягає в продажу надлишків сонячної електроенергії за тарифом, у кілька разів вищу, ніж продажем мешканців. Унаслідок цього, придбання цієї інвестиції становить від 3.5 років. Вартість продажу надлишка електроенергії на 2025-2026 рік становить 0,132 Євро за 1 кВт електроенергії.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR7-72HGD-615M (мононористал, 12 bb, Tier1, Half-Cell) 50 шт. | 90 $ | 4 500 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережева станція Solis-30K-5G (КККД 98,8%, 3 Фази, 3 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) 1 шт. | 1 750 $ | 1 750 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель Сонячний кабель "Top cable" 6 мм 250 м | 1.2 $ | 300 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, запобіжники, автоматичний вимикач, електричний щиток, ОПН 1 комплект | 320 $ | 320 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 50 шт. | 30 $ | 1 500 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання й інше. | 1 500 $ | 1 500 $ |
| Інше | ||
| Конектори MC4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 9 920 $ | |
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо комплектації — кількості фотомодулів, їх типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, правовий супровід і кріплення — уточнюються після отримання технічного завдання, можливо придбати за окрему плату.
Мережевий інвертор. Новинка на ринку України, мережевий інвертор Solis-30K-5Gпотужністю 30 кВт перетворює постійну напругу від сонячних батарей на змінне 380 В, 50 Гц і скидає його в загальну мережу. Пристрій обладнаний 3 незалежними МРРТ-трекерами, які дають змогу під'єднати до 4 масивів послідовно з'єднаних сонячних панелей (МРРТ діапазон від 200 В до 1000 В). Інвертор можна розмістити як у приміщенні, так і на вулиці, але під невеликим навісом, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені. Обладнаний інтерфейсами RS485, WiFi/GPRS (опціонально). Крім того, обладнаний Wi-Fi логером для віддаленого використання та спостереження за генерацією СЕС у мережі інтернет. Обладнаний AC-DC захистом від імпульсних перенапруг, короткого замикання, перегрівання, неправильної полярності. Гарантійні зобов'язання становлять 5 років (за додаткову плату можна продовжити гарантію до 25 років).
Сонячні панелі. Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR8-66HGD-615M, виготовлені за технологією — 12 bb, складаються з 132 комірок, загартованого скла з двох сторін і рами з анодованого алюмінію. Цей фотомодуль розроблений для наших погодних умов (умірені широти), товщина профілю становить 30 мм, завдяки чому модуль витримує різкі пориви вітру, сніг, дощ і град (до 25 мм).
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 30 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 29,25 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 180 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 749 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 5 480 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 36 052 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 30.75 |
| Модель сонячної батареї | LR8-66HGD-615M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 615 |
| Кількість токознімних доріжок | 12 BB |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 2382x1134x30 |
| Кількість у CEC | 50 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | Solis-30K-5G |
| Кількість трекерів, шт. | 3 |
| Номінальна потужність AC, кВт | 30 |
| Максимальна потужність AC, кВт | 33 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 39 |
| Напруга живлення AC, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,8 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 647х629х252 |
Схема під'єднання

Економне обґрунтоване інвестиції в мережеву станцію "Clasik" 30 кВт за умови використання за "Зеленою тарифу":
Окружність сонячної станції залежить від багатьох чинників, проте можна виділити найважливіші та вирахувати приблизне повернення інвестицій. Генерація сонячної станції насамперед залежить від кількості сонячної енергії, яку отримує сонячна система, а саме:
- Рівня інсоляції (сонячного випромінювання, що падає на одиницю площі), залежить від регіону;
- Орієнтації сонячних панелей на бік світла (юг, захід, схід);
- Угла нахилу сонячних панелей відносно горизонту (бажано перпендикулярне потрапляння сонячного світла на панель, влітку цей кут становить 25-35 градусів, навесні та восени 45 градусів, а взимку рекомендується використовувати кут — 70 градусів відносно горизонту);
Також одним із вирішальних чинників окуповування системи є власне споживання електроенергії об'єктом. Тут арифметика досить проста — менше споживає електроенергії, більше продали зеленим тарифом. Тому рекомендуємо використовувати енергоощадне освітлення (LED освітлення) й енергоощадну техніку.
Менш важливим чинником будуть — підвищення ціни на електроенергію.
Статичні дані, отримані із мережевої станції 30 кВт у Кировградській зоні на 2020 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Кількість панелей | 50 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 30 кВт |
| Напруга панелі | 49.3 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 615 Вт |
| Потужність інверторів | 30 кВт |
| Продуктивність | 30.75 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 30 кВт Clasic для зеленого тарифу CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 457 486 ₴

