
Al Сонячна станція 25 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
425 388 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_972577080
Сонячна станція 25 кВт Classic CЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
Сонячна електростанція потужністю — 25 кВт Classic — складається з бюджетних монокристалічних фотомодулів від китайської компанії Longi Solar LR7-72HTH-640M кількістю 42 штуки та багатофункціонального мережевого інвертора Solis-25K-5G від китайської компанії Solis, потужність якого становить 25 кВт. Додаткова комплектація для повноцінного функціонування станції: електрообладнання, система захисту AC-DC та сонячний кабель для під'єднання. Цей комплекс призначений для роботи в трифазній мережі. Використовується ця станція з державної програми "Зелений" тариф, суть якої полягає в продажу надлишків сонячної електроенергії за тарифом, що в кілька разів перевищує стандартний тариф на споживання електроенергії для населення. Унаслідок цього, придбання цієї інвестиції становить від 3 років. Вартість продажу надлишку електроенергії на 2025-2026 рік становить 0,132 Євро за 1 кВт електроенергії.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR7-72HTH-640M (Монононористал, 12 bb, Tier1, Half-Cell, 640 Вт) 42 шт. | 100 $ | 4 200 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Solis-25K-5G (ККПД 98.8%, 3 Фази, 3 МППТ, 5 років гарантії, Китай) 1 шт. | 1 800 $ | 1 800 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 220 м | 1.2 $ | 264 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 42 шт. | 30 $ | 1 260 $ |
| Роботи | ||
| Електромонтажні та пускові роботи, настроювання й інше | 1 400 $ | 1 400 $ |
| Інше | ||
| Конектори MC4, перемички, витратні матеріали — 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 9 224 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, що стосуються комплектації — кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, правовий супровід і кріплення — уточнюються після отримання технічного завдання, можливо придбати за окрему плату.
Схема роботи:

У вартість входить схема під'єднання й безплатна консультація технічного фахівця з самостійного монтажу. Вартість монтажу та системи кріплень враховується індивідуально під об'єкт.
Мережевий інвертор Solis-25K-5G — ефективний і бюджетний пристрій для перетворення постійного струму, який генерується фотомодулями, у змінний, який живить домашню електромережу. Інвертор Solis-25K-5G є інтелектуальним і багатофункціональним пристроєм. Користувач із легкістю може здійснити базові налаштування для коректної роботи фотомодуля, а також із легкістю моніторити вироблення станції. Три цифрових МППТ контролера дають змогу розмістити сонячні панелі на різні площини та після цього під'єднати їх до трекерів. Так досягається ефективне вироблення станції. Номінальна потужність інвертора на AC контурі — номінальна 25000 Вт і максимальна 27500 Вт, DC контурі — за номіналом 25000 Вт, а максимальна — 33000 Вт. Інвертор вирізняється широким діапазоном вихідної напруги — від 200 до 1000 В. На виході видає змінний струм із частотою 50/60 Гц і напругою в діапазоні 280-480 В. Габарити інвертора становлять 647x629x252 мм, а вага — 45 кг. Робочий температурний діапазон — від -25 до +60 градусів. Інтерфейси зв'язку для інвертора: RS485; Wi-Fi/GPRS (опціонально). Гарантійні зобов'язання становлять 5 років.
Монокристалічні сонячні фотомодулі Longi Solar LR7-72HTH-640M - ефективні фотомодулі за оптимальною ціною, чудове рішення для створення такої станції, період окуповуваності якої є мінімальним. Виготовлені за технологією 9 bb, складаються зі 144 монокристалічних фотоелементів. Фронтальна частина панелі покрита загартованим склом, а рама виготовлена з анодованого алюмінію. Товщина профілю становить 30 мм, завдяки чому модуль витримує різкі пориви вітру, сніг, дощ і град (до 25 мм). Габарити панелі — 2382x1134x30 мм, вага становить 28.5 кг. Працює за широкого температурного діапазону довкілля від -40 до +85 градусів Цельсія. Температурний коефіцієнт потужності становить 0.26%/C, тобто під час нагрівання на 1 °C від номінального значення 40 °C сонячна панель втрачає відповідний відсоток потужності.
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 25 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 26.88 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 154 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 500 |
| Максимальна обробка на місяць (±8%), кВт·год | 3 653 |
| Середньогодове вироблення (±8%), кВт·год | 30 400 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 26.88 |
| Модель сонячної батареї | LR7-72HTH-640M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 640 |
| Кількість токознімних доріжок, bb | 9 |
| Тип кристалів | монокристал |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 2382x1134x30 |
| Кількість у CEC | 42 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | 25K-5G |
| Кількість трекерів, шт. | 3 |
| Номінальна потужність AC, кВт | 25 |
| Максимальна потужність AC, кВт | 27.5 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 33 |
| Напруга живлення AC, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,8 |
| Гарантійні зобов'язання | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 647х629х252 |
Вироблення станції:
Економне обґрунтоване інвестиції в мережеву станцію "Classic" 25 кВт за умови використання за "Зеленою тарифу":
Окружність сонячної станції залежить від багатьох чинників, проте можна виділити найважливіші та вирахувати приблизне повернення інвестицій. Генерація сонячної станції насамперед залежить від кількості сонячної енергії, що отримується сонячною системою, а саме. Також одним із вирішальних чинників окуповування системи є власне споживання електроенергії об'єктом. Основний принцип — менше споживає електроенергії, більше продали зеленим тарифу. Тому рекомендується заощаджувати на витратах електроенергії, адже це принесе більший прибуток і станція швидше окупиться.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 42 шт. |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 25 кВт |
| Напруга панелі | 53.7 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 640 Вт |
| Потужність інверторів | 25 кВт |
| Продуктивність | 26.88 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 25 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 425 388 ₴

