
Al Сонячна станція 15 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
279 565 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_302647252
Сонячна станція 15 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання
Сонячна мережева електростанція Classic, номінальною потужністю 15 кВт, призначена для електропостачання будинку від сонячного випромінювання й продажу надлишковогенерованої електроенергії відповідно до умов зеленого тарифу. «Зелений тариф» — це спеціальний державний механізм, який спрямований на популяризацію альтернативної енергетики в Україні за допомогою встановлення високої ціни на перепродування електроенергії, яка була створена альтернативними енергетичними станціями — сонячними або вітряними.
Ця станція вирізняється доступною ціною, але попри це — високою якістю, оскільки в комплекті використовується якісне обладнання, як-от китайський інвертор Solis-3P15K-4Gпотужністю 15 кВт і панелі Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615 Вт.
Комплектація
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615 Вт (Монокоридстал, Tier1, Half-Cell, 585 Вт) 28 шт. | 85 $ | 2 380$ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Solis-3P15K-4G (КККД 98,7%, 3 Фази, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай, 15 кВт) 1 шт. | 1 400 $ | 1 400 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель Сонячний кабель "Top cable" 6 мм 160 м | 1.2 $ | 192 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, плавні запобіжники, автоматичний вимикач, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 250 $ | 250 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення покрівельні (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 28 шт. | 30 $ | 840 $ |
| Робота | ||
| Електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи, настроювання й інше | 950 $ | 950 $ |
| Інше | ||
| Конектор MC4, перемички, витратні матеріали 1 комплект | 50 $ | 50 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 6 062 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді почути Ваші пропозиції та внести будь-які зміни за комплектацією, кількістю фотомодулів, їх типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення — можете придбати в нас або зробити самостійно!
Схема роботи:

Мережевий інвертор Solis-3P15K-4G. Основне завдання мережевого інвертора — перетворення постійного струму, який був згенерований під час роботи комплексу сонячних фотомодулів, у змінний. Отже, станція — повноцінне джерело електроенергії для дому або господарства. Крім цього, надмірна електроенергія буде скидатися в загальну мережу. Це приносить власнику додатковий прибуток від реалізації цієї електроенергії на ринку за фіксованою ціною. Основні переваги інвертора Solis-15K — наявність двох MPPT трекерів, а також просунута система Wi-Fi моніторингу та додаткових інтерфейсів передавання даних для встановлення зв'язку із зовнішніми носіями або пристроями. Потужність інвертора — 15 кВт, максимальна потужність 16500 Вт за панелями. Максимальна напруга на МРРТ трекері — 850 В. Габарити — 310x563x219 мм. Вага становить 18,9 кг. Ступінь захисту відповідає стандарту IP65.
Фотомодулі Trina Solar TSM-NE19R-615W, 615 Вт, попри високу якість збирання та високий рівень продуктивності, вирізняються розумною ціною, що дасть змогу станції окупити себе в максимально короткий термін. Щодо технічних характеристик. Потужність фотомодулів становить 615 Вт. Температурний коефіцієнт потужності фотомодулів становить 0.28%/°C. Сонячна панель виготовлена з монокристалічних фотоелементів. Рама — алюмінієва анодована. Витримує великі снігові та вітрові навантаження (5200 і 2400 Па). Основна особливість цієї панелі — висока потужність 615 Вт, Half-Cell архітектура, монокристалічні елементи.
Генерація впродовж року:
Техніко-економічні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 15 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 17.22 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Необхідна площа під встановлення, м2. | 90 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 374 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 2 740 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 18000 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 16.94 |
| Модель сонячної панелі | TSM-NE19R-615W |
| Виробник | Trina Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 615 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі, мм | 2382x1134x30 |
| Кількість у CEC | 28 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Solis |
| Модель | Solis-3P15K-4G |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 15 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 15 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 16.5 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,6 |
| Наявність моніторингу (Wi-Fi) | додатково |
| Гарантійні зобов'язання, років | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 430x613x269 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Кількість панелей | 28 шт. |
| Кількість контролерів | 1 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 15 кВт |
| Напруга панелі | 49.3 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 615 Вт |
| Потужність інверторів | 15 кВт |
| Продуктивність | 17.22 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 238.2 см |
| Ширина | 1134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 15 кВт Classic СЕС для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 279 565 ₴

