
Al Сонячна станція 17 кВт Medium CEC для продажу електроенергії з зеленого тарифу та зменшення споживання
441 954 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_494450709
Сонячна станція 17 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зниження споживання
Пропонуємо до вашої уваги мережеву сонячну електростанцію для зеленого тарифу комплектації "Medium" на 17 кВт "під ключ" із виконанням усіх необхідних етапів, кінцевий результат яких — станція, що функціонує та приносить пасивний прибуток.
Що входить до СЕС для Зеленого тарифа 17 кВт "під ключ":
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-540M (Монокористал, 9 bb, Tier1, ККД 21,1%) 32 шт. | 214 $ | 6 848 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Мережевий інвертор Fronius Symo 17.0-3-M (17 кВт, 2 МРРТ, 5 років гарантії); - 1 шт. | 3 000 $ | 3 000 $ |
| Кабель сонячний | ||
| Кабель сонячний "Top cable" 6 мм 200 м | 1.25 $ | 250 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, 8 плавних запобіжників, автоматичний вимикач 63 А, електрощиток, ОПН — 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| ОГЛЯДУ СУММА: | 10 278 $ | |
* ― Ціна за кабель СІП не врахована в загальній сумі, розраховується індивідуально;
Longi Solar LR5-72HPH-540M відповідає всім вищеописанем характеристикам. Виготовляється китайською компанією Risen Energy і Longi Solar, які є одним із лідерів ринку фотомодулів. З регулярною періодичністю потрапляє в рейтинг провідних виробників Tier 1. Уся продукція компаній проходить попереднє тестування, як наслідок — відповідність усім міжнародним стандартам і наявність відповідних сертифікатів. Буде чудовим рішенням для станцій під «зелений тариф», оскільки висока потужність, оптимальна ціна та компактність дадуть змогу створити високопотужну CES на обмежених площах.
Мережевий інвертор Fronius Symo 17.0-3-M потужністю 17 кВт призначений для перетворення постійного струму 24 В у змінний 380 В для "зеленого тарифу". Цей інвертор входить до нового модельного ряду M, тому зазначається високою якістю апаратних компонентів та інноваційним програмним забезпеченням для повного контролю роботи всієї станції. Пристрій обладнаний 3 незалежними МРРТ трекерами, які дають змогу під'єднати чотири масиви послідовно з'єднаних сонячних панелей (МРРТ діапазон від 370 В до 800 В). Інвертор можна розмістити як у приміщенні, так і на вулиці, але під невеликим навісом. Обладнаний інтерфейсами LCD, RS485, USB. Використання смарт-донгла робить цю модель ще гнучкішою у використанні. Гарантійні зобов'язання становлять 5 років.
Схема під'єднання

Техніко-економічні дані сонячної станції:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 17 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 17,28 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 102 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 423 |
| Максимальне вироблення на місяць (+-8%), кВт·год | 3 371 |
| Середньогодове вироблення (+-8%), кВт·год | 22 757 |
| Розрахунок окуповуваності: | |
| Ставка зеленого тарифу в Україні, для під'єднаних СЕС 2021 року, євро | 0,163 |
| Ставка Кремообкладення | 19,5 % |
| Чистий прибуток (за умови продажу всієї виробленої електроенергії) євро/дов. | 2 593/3 128 |
| Вартість "під ключ", дов. | 10 282 $ |
| Термін окуповуваності, у роках | 3 |
| Загальні параметри сонячного поля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, Вт | 17.28 |
| Модель сонячної батареї | LR5-72HPH-540M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної батареї | 540 |
| Кількість токознімних доріжок | 9 bb |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної батареї | 2256х1133х35 |
| Кількість у CEC | 32 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-17KTL-M0 |
| Кількість трекерів, шт. | 2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 17 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 17 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 26,3 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,1 |
| Гарантійні зобов'язання | 7 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 725x510x225 |
Статичні дані показників генерації цієї станції впродовж року:

Підрахунок окуповуваності сонячної станції:
- Середньогогодове вироблення електроенергії — 22 757 кВт·год;
- Середньомісячне вироблення електроенергії — 1 692 кВт·год;
- Середньогодове власне споживання об'єкта — 3 000 кВт·год;
- Середньомісячне власне споживання об'єкта — 250 кВт·год;
- Середньогодовий надлишок — 19 757 кВт·год;
- Величина зеленого тарифу на 2020 рік — 0,163 євро за 1 кВт·год надлишок електроенергії;
- Річний прибуток від продажу надлишку електроенергії (за вирахункомтів) — 3 128 $;
- Тариф споживання електроенергії для населення понад 100 кВт·год на місяць — 1,67 грн/кВт;
- Річна економія засобів на споживанні своєї електроенергії для своїх потреб — 5 010 грн (185 $);
- Окружність обладнання для сонячної станції СЕС 17 кВт·год = 10 278/(3128 +185) = 3,2 роки !

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Кількість панелей | 32 шт. |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Потужність | 17 кВт |
| Напруга панелі | 41.65 В |
| Напруга станції | 380 В |
| Потужність панелі | 540 Вт |
| Продуктивність | 17 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.2 кг |
| Довжина | 225.6 см |
| Ширина | 1133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність інверторів | 17 |
| Тип призначення | Al Сонячна станція 17 кВт Medium CEC для продажу електроенергії по зеленому тарифу та зменшення споживання |
- Ціна: 441 954 ₴





