
Al Мережева СЕС 10 кВт Classic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
293 952 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL _PREL_338769282
Мережева СЕС 10 кВт Classic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект
Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт типу Classic, яка працює за державною програмою "Зелений тариф", підходить для приватних домогосподарств для власних потреб і продажу надлишку електроенергії через "Зелений" тарифе. Дана широко відома практика використання мережевих станцій для європейських країн, доступна також і для українських жителів. Суть "Зеленого тарифу" полягає в продажу надлишку електроенергії держави за цінами в кілька разів вища від стандартного тарифу споживання для населення. На цей час (2022 рік), ціна продажу електроенергії за "Зеленому тарифу" за 1 кВт·год становить 0.163 евро (4,32 гривні) з урахуванням цінувальників. Під'єднуючи зелений тариф, Ви укладаєте контакт на продаж надлишку електроенергії до 2030 року, тобто за всі під'єднані об'єкти 2020-2024 року, зобов'язаний купувати 1 кВт·год електроенергії зі стійкою ціною — 0,163 євро за 1 кВт·год.
Принципова схема роботи:

Про обладнання:
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M2. Ця модель інвертора — чудове рішення для створення бюджетної сонячної електростанції, період придбання якої буде найшвидшим, і, як наслідок, приноситиме прибуток швидше за всіх. Номінальна вихідна потужність цього інвертора становить 10000 Вт. Інвертор можна перевантажувати до 11000 Вт. Функція інвертора полягає на перетворенні постійного струму в змінний. Діапазон напруги для цього інвертора від 160 до 950 В із номінальним показником. Ефективність роботи інвертора Huawei досягає 98.6%. Основні особливості інвертора — два цифрових незалежних MPPT-трекери, які дають змогу розмістити окремі комплекси сонячних фотомодулів у різних площинах. Пристрій обладнаний надійною системою захисту, а також сучасною системою моніторингу для контролю за роботою та виробом цілої станції.
Монокристалічні сонячні панелі Longi Solar LR5-54HTH-435M. Цей фотомодуль відповідає за збирання сонячної енергії та перетворення її на повноцінну електроенергію для живлення господарства. Потужність фотомодуля становить 435 Вт, виготовлений із монокристалічних елементів. Температурний коефіцієнт потужності для панелей становить -0,29%/°C. ККД фотомодулей — 22.3%. Розмір сонячних панелей: 1722x1134x30 мм. Вага - 20.8 кг. Поєднує в собі бюджетну ціну та високий рівень виробу.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Сонячні панелі | ||
| Longi Solar LR5-54HTH-435M (435 Вт, монокристал, 25 років гарантії) 24 шт. | 120 $ | 2 880 $ |
| Мережевий інвертор | ||
| Huawei SUN2000-10KTL-M2 (3 фази, 2 МРРТ) — 1 шт. | 1 775 $ | 1 775 $ |
| Кабель соларний | ||
| Кабель соларний кабель "Top cable" 6 мм 120 м | 1.2 $ | 144 $ |
| Система захисту | ||
| ОПН зі змінного струму, автоматичний вимикач, електрощити, ОПН 1 комплект | 180 $ | 180 $ |
| Система кріплень | ||
| Кріплення дахне (S-профіль, шпильки, притискач кінцевий, міжпанельний у зборі) — 24 шт. | 30 $ | 720 $ |
| Робота | ||
| Електропускові та монтажні роботи, настроювання та інше | 850 $ | 850 $ |
| Інше | ||
| Конектори МС4, перемички, витрата матеріали (короб, стяжки тощо) - 1 комплект | 40 $ | 40 $ |
| УГАЛЬНА СУМКА: | 6 589 $ | |
* — Ціна за кабелем СІП не врахована в загальній сумі, підраховується індивідуально;
*― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді послухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни щодо комплектації кількості фотомодулів їхнього типу, потужності мережевого інвертора. Монтаж, під'єднання або кріплення ― можете придбати в нас або робити власноруч!
Принцип розміщення та продуктивність
Потужність станції становить 10 кВт, тому вона з легкістю вмонтована на дах навіть невеликої площі. У такий спосіб економія на металоконструкції буде істотною. Необхідна площа для встановлення 60 кв.м. Річна продуктивність станції — 12000 Вт.
Техніко-економні дані:
| Параметри | Значення |
| Загальні: | |
| Тип сонячної електростанції | Мережева |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Потужність сонячного масиву, кВт | 10.44 |
| Напруга під'єднання змінного струму, В | 380 +-20% |
| Напрямок встановлення за азимутом | Юг |
| Угол установки, град | 30-35 |
| Потрібна площа під встановлення, м2. | 60 |
| Виробничі характеристики: | |
| Мінімальна обробка на місяць (+-8%), кВт·год | 249 |
| Максимальна обробка на місяць (+-8 %), кВт·год | 1826 |
| Середньорічна виробу (+-8%), кВт·год | 12017 |
| Загальні параметри сонячного поля та окремого фотомодуля: | |
| Номінальна потужність сонячного поля, кВт | 10.44 |
| Модель сонячної панелі | LR5-54HTH-435M |
| Виробник | Longi Solar |
| Номінальна потужність сонячної панелі | 435 |
| Тип кристалів | Mono |
| Клас | A |
| Розмір сонячної панелі | 1722x1134x30 |
| Кількість у CEC | 24 шт. |
| Гарантійні зобов'язання | 25 років |
| Загальні параметри мережевого інвертора: | |
| Виробник | Huawei |
| Модель | SUN2000-10KTL-M2 |
| Номінальна потужність АС, кВт | 10 |
| Максимальна потужність АС, кВт | 11 |
| Максимальна потужність, DC — сонячні поля, кВт | 15 |
| Напруга живлення АС, В | три фази — 380, 50 Гц |
| ККД, % | 98,6 |
| Наявність моніторингу (Wi-Fi) | є |
| Гарантійні зобов'язання, роки | 5 |
| Розміри (ШхВхТ), мм | 525x470x166 |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість панелей | 24 шт. |
| Потужність | 10 кВт |
| Виробник | LONGi Solar |
| Продуктивність | 10.44 кВт*год |
| Термін служби | 25 років |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сонячної електростанції | Електростанція на фотобатареях |
| Джерела електроенергії | Сонце |
| Тип системи з мобільності | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 172.2 см |
| Кількість інверторів | 1 шт. |
| Напруга панелі | 39.33 В |
| Напруга станції | 1500 В |
| Потужність панелі | 435 Вт |
| Потужність інверторів | 10 кВт |
| Тип призначення | Al Мережева СЕС 10 кВт Classic сонячна станція під зелений тариф для власного споживання комплект |
| Ширина | 1134 мм |
- Ціна: 293 952 ₴

