Відеореєстратор Anytek Q2N зафіксує найменші подробиці вашої подорожі
Відеореєстратор для автомобіля Anytek — це надійний супутник у будь-якій поїздці, адже він має низку переваг:
IPS-диспою діагоналлю 2".
Кут огляду 170 градусів.
Записування відео в Full HD (1920*1080).
Функції та можливості, які точно вам сподобаються:
Швидке встановлення. Завдяки магнітному кріпленню відеореєстратор можна як швидко встановити, так і зняти. До того ж він дає змогу повертати прилад на 360 градусів. До скла реєстратор кріпиться за допомогою надійного 3М скотчу.
Проста експлуатація. Щойно ви завели ваш автомобіль або накали кнопку відеореєстратор починає записувати відео, зберігаючи його на карту памrsquo; пам'яті. Старі ролики будуть стерті, а нові ви можете переглянути на його екрані або зі свого смартфона, адже модель Anytek Q2N підтримує роботу з ОС Android і IOS. Це дає змогу легко копіювати, зберігати необхідні ролики та керувати приладом із телефона. Живлення пристрою можливе від прикурювача або вбудованого акумулятора, що забезпечує до 5 годин автономної роботи.
Сучасний дизайн. Розміри реєстратора всього 80 * 35 мм, тому він займає мінімум місця на лобовому склі — не заважатиме під час водіння та привертатиме увагу. Завдяки нейтральному кольору модель має гармонійний вигляд в салоні будь-якого автомобіля. Прилад не має зайвих кнопок і деталей на корпусі, тому має стильний та сучасний вигляд.
В автомобільному відеореєстраторі Anytek є все, щоб забезпечити найкращу якість відзнятого відео:
датчик руху надзвичайно чутливий і спрацьовує миттєво, коли зображення стає динамічним;
нічний режим дає змогу знімати якісне відео за поганого освітлення та вночі;
датчик удару дає змогу записати екстрену ситуацію (наприклад, різкий поворот, обертання, гальмування або удар) і зберегти ролик в іншу папку, яка захищена від видалення;
запис відео в Full HD (1920*1080) дає змогу зафіксувати всі подробиці подорожі у високій якості;
6G-скло в орsquo; об'єктиви з інфрачервоним світлофільтром сприяє кращій якості відеоматеріалу.
Великі корки, порушення правил дорожнього руху, агресивні водії, непередбачувані ситуації — все це може стати причиною ДТП і ушкодженням авто. Купивши відеореєстратор Anytek, ви матимете надійні докази та докази.
Відеореєстратор для автомобіля Anytek — це надійний супутник у будь-якій поїздці, адже він має низку переваг:
IPS-диспою діагоналлю 2".
Кут огляду 170 градусів.
Записування відео в Full HD (1920*1080).
Функції та можливості, які точно вам сподобаються:
Швидке встановлення. Завдяки магнітному кріпленню відеореєстратор можна як швидко встановити, так і зняти. До того ж він дає змогу повертати прилад на 360 градусів. До скла реєстратор кріпиться за допомогою надійного 3М скотчу.
Проста експлуатація. Щойно ви завели ваш автомобіль або накали кнопку відеореєстратор починає записувати відео, зберігаючи його на карту памrsquo; пам'яті. Старі ролики будуть стерті, а нові ви можете переглянути на його екрані або зі свого смартфона, адже модель Anytek Q2N підтримує роботу з ОС Android і IOS. Це дає змогу легко копіювати, зберігати необхідні ролики та керувати приладом із телефона. Живлення пристрою можливе від прикурювача або вбудованого акумулятора, що забезпечує до 5 годин автономної роботи.
Сучасний дизайн. Розміри реєстратора всього 80 * 35 мм, тому він займає мінімум місця на лобовому склі — не заважатиме під час водіння та привертатиме увагу. Завдяки нейтральному кольору модель має гармонійний вигляд в салоні будь-якого автомобіля. Прилад не має зайвих кнопок і деталей на корпусі, тому має стильний та сучасний вигляд.
В автомобільному відеореєстраторі Anytek є все, щоб забезпечити найкращу якість відзнятого відео:
датчик руху надзвичайно чутливий і спрацьовує миттєво, коли зображення стає динамічним;
нічний режим дає змогу знімати якісне відео за поганого освітлення та вночі;
датчик удару дає змогу записати екстрену ситуацію (наприклад, різкий поворот, обертання, гальмування або удар) і зберегти ролик в іншу папку, яка захищена від видалення;
запис відео в Full HD (1920*1080) дає змогу зафіксувати всі подробиці подорожі у високій якості;
6G-скло в орsquo; об'єктиви з інфрачервоним світлофільтром сприяє кращій якості відеоматеріалу.
Великі корки, порушення правил дорожнього руху, агресивні водії, непередбачувані ситуації — все це може стати причиною ДТП і ушкодженням авто. Купивши відеореєстратор Anytek, ви матимете надійні докази та докази.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anytek |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | кабель - мікро,міні USB |
| Наявність GPS | Ні |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | MOV |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Час роботи від акумулятора | 5 хв |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 170 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне включення | Да |
| Ємність акумулятора, mah | 1000 |
| Інтерфейс підключення | Micro USB, USB Type C |
| Кількість підтримуваних мов | 12 |
| Максимальна кількість карт, що підтримуються | 64 Гб |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Магнітне кріплення |
| Харчування | Від прикурювача, акумулятор |
| Підтримувані формати флеш-карт | TF |
| Робоча температура, град. | 60-(-10) |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип кріплення | Липка стрічка |
| Тип призначення | Al Відеореєстратор Anytek Q2N |
| Циклічна запис | 1/2/3/5 мин |
| Частота, Гц | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴







