
Al Дерев'яний 3D конструктор-набір для збирання деталей Robotime TG408 Граммофон
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL 5851-19331

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Унікальний 3D-конструктор "Граммофон" від Robotime
Robotime TG408 "Граммофон" — 3D-конструктор, виготовлений у вінтажному стилі. Він підійде для прихильників класики та нагадає про відчуття програвання пластинок через грамофон. Комплект стане гарним доповненням колекції старовинних речей. Він імітує справжній програвач записів і має привабливе оформлення.
Конструктор виготовляється з натуральної деревини. До нього входить 122 деталі, які необхідно з'єднати між собою за схемою. Готова конструкція має розміри: 112х102х185 мм.
Комплект призначений для підлітків віком від 14 років і дорослих. Елементи пазла розташовуються на спеціальній дошці. Вони вирізані лазером, тому їх легко витягувати з поверхні. Робота над художнім проєктом допоможе розвинути уяву, посидючість і креативне мислення дитини. Захопливий процес складання дасть змогу зняти психоемоційну напругу та покращити самопочуття. У комплекті постачається інструкція, що полегшує творчий процес. Досить ознайомитися з нею, витягти всі компоненти та розпочати гру.
Набір деталей вирізняється такими особливостями:
- Висока якість. Елементи виготовлені з натуральної деревини та не містять вад, тому не здатні зашкодити здоров'ю людини.
- Захопливий процес складання.
- Простота збирання. Компоненти конструкції легко з'єднуються між собою без застосування клею й додаткових інструментів.
- Оригінальний дизайн. Готовий виріб можна використовувати не тільки для розваг, але і як елемент декору в будь-якому приміщенні.
Набір Robotime стане чудовим подарунком для людини з будь-якими уподобаннями.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
З повагою до Вас, AntiLoop


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robotime |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість деталей | 122 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 12 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Розмір складання, мм | 112 х 102 х 185 |
| Тип призначення | Al Дерев'яний 3D конструктор набір для складання з деталей Robotime TG408 Грамофон |
- Ціна: 489 ₴




