-32%

Al Штат автомобільна магнітола 9" Wangi Volkswagen універсальна на Фольксваген 9021A 2+32 4G Android
8 219 ₴
5 614 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL NW 8310-30695
+380 (63) 058-70-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На цей момент є кілька основних типів процесорів, які залежно від потреб застосовуються в тій чи іншій техніці. Скажімо, там, де потрібна велика обчислювальна потужність, а енергоефективність швидше за другорядну вимогу — застосовують стандартніше 86 або 64 бітні чипи, найчастіше це комп'ютери або ноутбуки. У разі ж із мобільними пристроями важлива не тільки продуктивність, а й низька ресурсозаможна, що можливо завдяки процесорам на архітектурі ARM.
Використовуючи поєднання ARM + Android, штатний головний пристрій 9021A, фактично являє собою "планшет на максималках" у корпусі рідної магнітоли вашого авто, та ще й із можливостями моніторингу та роботи в тандемі з приладами автомобіля. До речі, для цього тут використовується CAN шина, яка уможливлює виведення на екран і контроль стану окремих систем авто, а комплектні роз'єми дають змогу в кінцевому підсумку під'єднувати й керувати різною периферією, чи то салонна акустика, камера, USB пристрою або накопичувачі.
Діліться докладніше про саму магнітолу.
Головна робоча поверхня тут — це 9-дюймовий сенсорний дисплей зі співвідношенням сторін 1024х600. Сама поверхня скла матрицю, що захищає, має олеофобне й антивідблискове покриття, що дає змогу практично не збирати відбитки пальців під час роботи з екраном на його поверхні та захищає від спотворення інформації в разі потрапляння сонячних променів. Запас яскравості регульований, має гарний діапазон, а для більшого комфорту деякі функції магнітоли винесені на нижню її панель у формі механічних кнопок, що дають змогу швидко отримати до них доступ, не відвертаючи увагу на екран під час їзди.
Працює пристрій, під керуванням операційної системи ANDROID 8.1 OREO, її інтерфейс був пропрацьований та адаптований для використання в умовах штатного автомобільного головного пристрою. Як основний процесор, тут встановлений чотириядерний ARM Cortex-A53 Spreadtrum SC9853, з двома гігабайтами оперативної пам'яті, що працює на частоті 1.25 Ггц, який у парі з вбудованою графікою MALI-T720, досить добре себе зарекомендував і займає впевнену позицію в загальному рейтингу мобільних процесорів. Продуктивність буде достатньо для виконання всіх основних завдань, роботи з картами, відтворення музики або відео, здійснення дзвінків, роботи з документами та навіть можна пограти в невибагливі ігри на дозвіллі. Багато в чому, взаємодія з магнітолою відбувається, як і в разі зі смартфоном. У вас під рукою виявиться звичний для андроїд користувачів набір застосунків, а в разі потреби завжди буде можливість завантажити задокументувальні з PlayMarket.
З фішок цієї магнітоли можна зазначити можливість встановлення сім-карток для здійснення дзвінків і доступу в інтернет. Зручне рішення, адже використовувати WiFi не завжди є можливість, та й відповідати на дзвінки не завжди зручно, коли ви за кермом. З доступних бездротових мереж у вашому розпорядженні будуть усі стандарти бездротового зв'язку, GSM, 3G, 4G, проведений раніше WiFi, а також Bluetooth. За допомогою останнього, до речі, можна транслювати музику з телефона, використовуючи акустику автомобіля як гарнітуру, відповідати або телефонувати й обмінюватися файлами.
Радіє і наявність DSP процесора, що прискорює оброблення даних одержуваних від систем автомобіля, за допомогою множення й підсумовування коефіцієнтів одержуваних сигналів. Таке рішення, що уможливлює максимально швидке реагування на будь-які зміни в автосистемах, а виведення їх на екран своєчасним.
Окремо варто згадати й про наявність GPS-модуля, що дає змогу працювати зі супутниками. Ні для кого не секрет, що методів геопозиціювання є кілька, і часто їх поєднують між собою для точнішого визначення місцевості, тому тут він такий важливий. У випадках, коли магнітола втрачає з уваги супутники, геопозиціонування здійснюватиметься тільки завдяки триангуляції між вишками стільникового зв'язку, а під час відсутності покриття стільникової мережі, ініціативу на себе забирає GPS-антена. У момент наявності й того, точність визначення місця буде найефективнішою.
Щодо комплектації, то тут повний набір:
Фишка + CAN Bus
GPS-модуль
Wi-Fi та 4G антени
RCA роз'єм для під'єднання камери заднього огляду
2 USB
Лоток сім картки
Якщо говорити більш загально, то 9021A — це рішення, яке надає весь спектр сучасних інструментів, якісний звук, бездротові технології та кросплатформні можливості, що дають змогу обмінюватися, редагувати та зберігати будь-яку інформацію, також є можливість виведення даних автомобіля на дисплей, як це відбувається в разі його поточної швидкості, органами керування акустикою та іншим.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, WAV, WMA, JPEG, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can Bus модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4хARM Cortex-A53, 1.25 Ггц |
| Версія Android | 8.1 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Виносний Sim-слот | Так |
| Графічний прискорювач | MALI-T720 |
| Звуковий чіп | TDA7851 |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Volkswagen |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Особливості | DSP процессор |
| Підтримка 4G | Так |
| Процесор | SC9853 |
| Радіо чіп | NXP6856 |
| Дозвіл екрану | 1024х600 |
| Сумісність з | Seat Alhambra 2009-2020 Altea 2004-2015 Leon 2009-2012 Toledo 2013-2018|Skoda Fabia 2007-2014 Octavia 2007-2013 Rapid 2012-2019 Roomster 2006-2015 Sup |
| Тип призначення | Al Штат автомобільна магнітола 9" Wangi Volkswagen універсальна на Фольксваген 9021A 2+32 4G |
| Ширина (по верху), мм | 215 |
| Ширина (по низу), мм | 213 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 614 ₴







