
Al Світильник-нічник Y-2122 настільне Led перлинне дерево USB світлодіодний сенсорний Тепле світло
567 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL NW 8663-31126
+380 (63) 058-70-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Створіть затишну атмосферу зі світлодіодним нічником Lesko
Настільні світлодіодні лампи створюють додаткове джерело світла та слугують прикрасою інтер'єру. Світлодіодний нічник Lesko "Перлисте дерево" привнесе у ваш будинок затишок і естетику.
Особливості моделі Y-2122:
форма дерева;
якісне виготовлення;
лампочки-перлини;
стійкість;
2 джерела живлення;
приємне світло;
низьке енергоспоживання;
пожежобезпека.
Модель виготовлена у формі дерева, на гілочках якого розміщені маленькі намистинки. Коли пристрій вмикається намистини починають світитися. Світлодіодний світильник Lesko стане чудовим придбанням не тільки для дому, але й офісу, кімнат відпочинку, спа-салонів і студій. Він наповнить приміщення приємним розсіяним світлом і доповнить його інтер'єр.
Світлодіодні лампи мають низку переваг:
споживають мінімум електроенергії;
мають тривалий термін експлуатації;
не нагріваються, тому пожежобезпечні.
Такий нічник можна спокійно залишати працювати всю ніч.
Виріб має ступінь захисту IP55, що робить корпус стійким до потрапляння пилу та вологи. Увімкнення/вимкнення здійснюється за допомогою сенсорної кнопки на основі.
Потужність настільної лампи становить 0.5 Вт, а світловий потік 2000 лм. Вона створює приємне розсіяне освітлення, яке сприяє розслабленню й дає змогу відпочити.
Живлення здійснюється через USB або від трьох батарейок типу АА. Ви можете поставити виріб у будь-якому куточку приміщення. Світлодіоди енергоефективні, тож елементів живлення вистачить надовго.
Світлодіодний світильник Lesko "Перлисте дерево" стане стильним і функціональним декоративним елементом у будь-якому приміщенні.
Настільні світлодіодні лампи створюють додаткове джерело світла та слугують прикрасою інтер'єру. Світлодіодний нічник Lesko "Перлисте дерево" привнесе у ваш будинок затишок і естетику.
Особливості моделі Y-2122:
форма дерева;
якісне виготовлення;
лампочки-перлини;
стійкість;
2 джерела живлення;
приємне світло;
низьке енергоспоживання;
пожежобезпека.
Модель виготовлена у формі дерева, на гілочках якого розміщені маленькі намистинки. Коли пристрій вмикається намистини починають світитися. Світлодіодний світильник Lesko стане чудовим придбанням не тільки для дому, але й офісу, кімнат відпочинку, спа-салонів і студій. Він наповнить приміщення приємним розсіяним світлом і доповнить його інтер'єр.
Світлодіодні лампи мають низку переваг:
споживають мінімум електроенергії;
мають тривалий термін експлуатації;
не нагріваються, тому пожежобезпечні.
Такий нічник можна спокійно залишати працювати всю ніч.
Виріб має ступінь захисту IP55, що робить корпус стійким до потрапляння пилу та вологи. Увімкнення/вимкнення здійснюється за допомогою сенсорної кнопки на основі.
Потужність настільної лампи становить 0.5 Вт, а світловий потік 2000 лм. Вона створює приємне розсіяне освітлення, яке сприяє розслабленню й дає змогу відпочити.
Живлення здійснюється через USB або від трьох батарейок типу АА. Ви можете поставити виріб у будь-якому куточку приміщення. Світлодіоди енергоефективні, тож елементів живлення вистачить надовго.
Світлодіодний світильник Lesko "Перлисте дерево" стане стильним і функціональним декоративним елементом у будь-якому приміщенні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр | 117 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.83 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодних перлин, шт | 36 |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Харчування | батарейки (3хАА,1.5В) | від USB |
| Тип призначення | Al Світильник-нічник Y-2122 настільне Led перлинне дерево USB світлодіодний сенсорний Тепле світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴






