
Al Жіночий модний міський рюкзак з екошкіри Sambag Talari LSSP чорний практичний маленький міністильний
995 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12314001n
+380 (63) 058-70-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Жіночий модний міський рюкзак з екошкіри Sambag Talari LSSP чорний практичний маленький міністильний
Рюкзаки вже не перший сезон тримаються в топі безперечних трендів.
Класичні рюкзачки колекції Talari слугуватимуть вам довго та надійно.
Універсальність і практичність є запорукою популярності цих моделей.
Класичні рюкзачки колекції Talari слугуватимуть вам довго та надійно.
Універсальність і практичність є запорукою популярності цих моделей.
Характеристики:
- Всередині міцний нетканий чорний матеріал, з ним Ви можете не переживати, що поклали в середину ключа, відкриті ручки або олівці, і т. ін., адже він, на відміну від дешевої підкладки, практично не рветься й легко чиститься.
- Стінки рюкзака забезпечені ущільнювачем.
- Плечові ремені регулюються за довжиною, надійно прошиті.
- Тканина ndash; якісна PU шкіра, не боїться води, морозу, стирання.
- Особливість наших чаркачків: вони чудово тримають форму, на всіх фото рюкзак без наповнювача.
- Тверде дно.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах
Для докладнішої інформації задайтеся відповідно до контактів, зазначених на сайті
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
З повагою до Вас, AntiLoop


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Talari |
| Тип призначення | Al Жіночий модний міський рюкзак з екошкіри Sambag Talari LSSP чорний практичний маленький міні стильний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









