
Джип машина на радіокеруванні на пульті на радіокеруванні HB-P1001 зі світлом
3 251 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-P1001red
+380 (63) 058-70-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Джип машина на радіокеруванні на пульті на радіокеруванні HB-P1001 зі світлом
Радіокерована машинка на пульті керування Rock Crawler HB P1001 4WD RTR, 1:10. Цей позашляховик на радіокеруванні припаде до смаку всім, а висока потужність не залишить байдужим жодного чоловіка. Rock Crawler справжній король бездоріжжя. Йому не страшні ні пісок, ні перешкоди. Призначений для шанувальників екстриму. Машинка на радіокеруванні стане чудовим подарунком не тільки дітям, а й дорослим. Висока потужність, ефектний дизайн і зручний пульт керування подарують безліч позитивних емоцій. Кожен мріє про такий позашляховик із глибокого дитинства. Здійсніть мрію вашої дитини подарувавши їй чудову модель на радіокеруванні Rock Crawler. - Масштаб моделі 1:10, - 2,4ГГц зв'язок. - Середній час поїздки на одному заряді акумулятора приблизно 20 хвилин (9,6V 700mAh). - Міцні шини виготовлені зі спеціального матеріалу, забезпечують покращене зчеплення з дорогою. - Дають змогу долати перешкоди та навіть падати вниз із невеликої висоти, оберігаючи машинку від пошкоджень. - Деталізований внутрішній дизайн аж до візерунка на кріслах додасть більшої реалістичності вашій поїздці. - Потужний мотор чудово захищений від пошкоджень міцним корпусом. Здійснюйте запаморочливі трюки, не хвилюючись про збереження складників.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Краулер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | HB Toys |
| Радіус дії | 50 м |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Напруга акумулятору | 9.6 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HB Toys |
| Вага товару | 0 |
| Вік | Від 8-ми років |
| Габарити: висота | 30.5 |
| Габарити: довжина | 56 |
| Габарити: ширина | 30.5 |
| Ємність акумулятора | 700.0 мА/год |
| Напруга акумулятора | 9.6 У |
| Особливості | Повний привід |
| Підлога | Унісекс |
| Рекомендована середовище застосування | Приміщення і вулиця |
| Тип живлення пульта управління | Батарейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 251 ₴



