Антена FrSky диполь для приймачів R9 Mini, MM IPEX4 (868 МГц EU)
Характеристики:- Тип: Диполь
- Діапазони частот: 860 - 868 МГц
- Роз'єм: IPEX4
- Довжина кабелю: 115 мм
- Коефіцієнт посилення: 2.7 dBi
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Поляризація: Лінійна (вертикальна)
- КСВ: 1.13
- Розмір: 144x135.5x10 мм
- Вага: 2,9 г
- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722299569331 |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 10 мм |
| гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 144 мм |
| Матеріал | пластик нетокс., метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Al Антена FrSky диполь для приймачів R9 Mini, MM IPEX4 (868 МГц EU) |
| Ширина | 135.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


